Oyun Haberleri

Call of Duty Weapon, Warzone 2’de Modern Warfare 2 Multiplayer’dan Çok Daha Fazla Hasar Veriyor

warzone 2 modern warfare 2

Bir silahın daha fazla hasar verdiği bildiriliyor Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 çok oyunculu bileşenden daha Modern Savaş 2. 2019’lar gibi Modern savaş ve Savaş alanıhem yeni Görev çağrısı oyunlar bir uygulamayı paylaşır, Savaş bölgesi 2 menüleri aracılığıyla kullanılabilir Modern Savaş 2.


Serinin geri kalanında olduğu gibi, oyuncular da çok çeşitli silahlara ve ekipman parçalarına erişebilir. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ve Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Bunlar, olağan saldırı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, pompalı tüfekler, tabancalar ve daha fazlasından oluşur, ancak bazı silahlar Modern Savaş 2 diğerlerinden daha iyidir. Bu kadar çok farklı silahı dengelemek zor olsa da, yeni bir video belirli bir silahın daha fazla hasar verdiğini gösteriyor. Savaş bölgesi 2 karşılaştırıldığında Modern Savaş 2 çok oyunculu

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Komik Call of Duty: Warzone 2 Klibi Oyuncunun Tuzak Gibi Davrandığını Gösteriyor

Dexerto tarafından bildirildiği üzere TrueGameData adlı bir YouTuber, X12 tabancasının hasar çıktısını karşılaştıran bir video paylaştı ve tabancanın yaklaşık %40 daha fazla hasar verdiği sonucuna vardı. Savaş bölgesi 2 çok oyunculu bir maçtan daha Modern Savaş 2. TrueGameData, yakın tarihli bir güncellemenin yama notlarını gözden geçirdiğinden bahsetti. Görev çağrısı güncelleyin ve farklı silahların düşmanlara ne kadar hasar verdiğini test etmeye karar verin. Video, X12’nin rakibin göğsüne 29’a kıyasla 41 hasar verdiğini gösteriyor. Modern Savaş 2. TrueGameData, X12’nin farklı menzillerdeki hasar çıkışını karşılaştırırken benzer bir eğilim fark etti, ardından diğer bazı silahları test etmeye devam etti. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2.

OKU  Rasberry Pi 5, herkes için daha fazla Pi yapmak için geri çekildi

TrueGameData, VEL 46, TAQ-56 ve 556 ICARUS dahil olmak üzere diğer bazı silahları denedikten sonra, bu silahların hasarının her iki oyunda da tamamen aynı olduğu sonucuna vardı. M4 bir istisna olabilir, ancak TrueGameData şu maçın canlı bir maçı olduğu için doğru verileri alamadı: Savaş bölgesi 2. O zaman bile, M4 için fark yalnızca iki hasar noktasıydı, bu da X12’nin gösterdiği tutarsızlıktan önemli ölçüde daha azdı.

Diğer silahlar her iki oyunda da aynı miktarda hasar verdiğinden, bu farkın amaçlanan bir tasarım seçimi mi yoksa basit bir hata mı olduğu açık değil. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2. Activision sürekli olarak yeni sürümler için güncellemeler yayınlıyor. Görev çağrısı Bu nedenle, bir sonraki büyük yama çıktığında bu sorun veya aksaklık giderilebilir.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıktı.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 Ne Zaman Başlıyor?

Kaynak: Dexerto

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.