Oyun Haberleri

Bahçıvanlıkla ilgili bu dijital oyuncakla güzel açık alanlar yaratın

Bahçıvanlıkla ilgili bu dijital oyuncakla güzel açık alanlar yaratın

İşte dijital oyuncak kutunuz için bir tane daha: Garden Galaxy, çeşitli çevre fayansları, sandalyeler, çadırlar, kazanlar, çalılar ve benzeri diğer bahçe unsurlarını toplayarak rahat, dinlendirici manzaralar oluşturma hakkında eğlenceli küçük bir oyun.

Size özel bir bahçe yaratmak için fayanslar yerleştirerek sizi yeni şeyler keşfetmeye teşvik eden, rahat tasarım oyuncağı ve avaranın akıllı bir karışımıdır. İnşa ettikçe, çeşitli temalı setlerde yeni bitkiler, mobilyalar ve dekorasyonlar satın almanızı sağlayan jeton kazanırsınız. Daha sonra bunları aydınlatma, efektler ve arka planlarla daha da özelleştirilebilen bir bahçe oluşturmak için kullanırsınız.

Ve tabii ki gizemli küçük ziyaretçilerin bahçeye gelip size madeni para bırakmasını sağlayabilirsiniz, bu da buradaki aylaklık unsurunu çeker. Oyun açıklamasında ” Ziyaretçiler boştayken bile gelecek, böylece oyunu arka planda bırakabilirsiniz” diyor.

Garden Galaxy, mikro dönüşümlere veya zaman kaybına yol açmadan bazı mobil oyun mecazlarından yararlanır. Örneğin, bir gacha oyununun rastgele öğe toplama tadına sahiptir, ancak istediğiniz bir şeyi elde etme veya istemediğiniz bir şeyi engelleme olasılıklarını artırmanıza izin verir.

Garden Galaxy, boşta oyun ile dijital oyuncak arasında bir yerde ya da belki ikisinin bir kombinasyonu ve bundan oldukça hoşlanıyorum. Townscaper tarafından büyülendiysen, senin için bir tane (yeni sekmede açılır) veya Bulut Bahçeleri (yeni sekmede açılır) geçtiğimiz birkaç sene içinde.

Garden Galaxy’yi Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)burada ücretsiz demoyla birlikte 10 ABD dolarıdır ve arkasındaki bağımsız geliştirici, adresinde bulabileceğiniz Anneka Tran’dır. Twitter. (yeni sekmede açılır)

Diğer dijital oyuncak haberlerinde, hem Chris Livingston hem de ben bu kale inşa eden kum havuzunun görünümünü kesinlikle büyüleyici buluyoruz.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  İtalya ChatGPT'yi yasakladı