Oyun Haberleri

Ormanın Oğulları yaması, NPC’nin kaotik davranışını düzeltir, ancak birçok oyuncunun onu bu şekilde sevdiği ortaya çıktı: ‘Artık Kelvin’den nefret ediyorum’

Survival game man giving a thumbs up to a guy

Bir şeyler öğrenmek ve daha zeki olmak normalde bir kutlama sebebidir, ancak Kelvin söz konusu olduğunda herkesin favorisi Ormanın Evlatları (yeni sekmede açılır) dalkavuk, bunun tam tersi bir etkisi var: Yakın tarihli bir yama ona daha büyük bir beyin verdi ve bazı oyuncular bundan hoşlanmadı.

Lauren Morton kısa süre önce Kelvin’i “video oyunlarının en iyi çocuğu” ilan etti. (yeni sekmede açılır)” Enerjik çalışkanlığı, çocuksu samimiyeti ve buna tam olarak gelişmemiş problem çözme becerileri diyelim.

Lauren en iyi dijital arkadaşı hakkında “Kelvin bir köpek değil. Yürümeye başlayan bir çocuk değil,” diye yazdı. “Ama arkadaşlarım ve ben, onun küçük başarılarının her birini sanki öyleymiş gibi alkışlıyoruz. Küçük, hızlı tempolu küçük adımlarla koşuyor. İstediğiniz şeyleri tam olarak kendisine söylenen yere fırlatıyor (ne akıllı bir çocuk). Gülümsüyor. sersemlemiş, burada olmaktan mutlu bir şekilde ve balık tutmada ne kadar iyi olduğuna bir bakın.”

Ancak Sons of the Forest’ın ilk yaması, bu büyüleyici pürüzlü kenarların bazılarını düzeltti. Yama notlarından (yeni sekmede açılır):

  • Kelvin av balık siparişi bir süre sonra bitecek
  • Kelvin’in oyuncu yapıları takılıyken ağaçları kesmesi düzeltildi
  • Kelvin’in düşen radyoların radyoyu yok etmesi düzeltildi

Bireysel olarak, bunlar nispeten küçük noktalar ve hatta bariz iyileştirmelerdir. Yani, Kelvin’e biraz kütüğe ihtiyacın olduğunu söylersen ve o kaçıp içine ağaç ev yaptığın bir ağacı keserse, şey… Ne oluyor, Kelvin?

Ama GamesRadar olarak (yeni sekmede açılır) fark ettim, Reddit’te epeyce Sons of the Forest oyuncusu var (yeni sekmede açılır) Yükseltme konusunda mutlu değiller. Her şeyde gerçekten elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve artık her şeyde daha iyi olduğuna göre… biraz huysuz ama son derece sadık Kelvin’i seviyorlardı… artık o kadar da iyi değil.

OKU  İnsanlar RTX 3060 grafik kartlarını satın almaktan vazgeçmeyecek

(İmaj kredisi: SB10K (Reddit))

(yeni sekmede açılır)

Diğerleri yanıtlarda benzer düşünceleri paylaştı (yeni sekmede açılır):

  • “Kelvin artık Kelvin değil” – art_syber
  • “Bu, bir sürü Kelvin’in ölmesine neden olacak” – ChalupaPickle
  • “Günlük alma konusunda çok iyiydi” – Eisenfuss19
  • “Artık Kelvin’den nefret ediyorum” – Financial-Look-1155
  • “Tamam, bu kadar Kelvin’i değiştiriyorum, kapıdan içeri giren bir sonraki yamyam benim yeni yoldaşım” – Potato_Dealership
  • “Yani, beceriksiz yapay zekasını her zaman sürükleyici bulmuşumdur çünkü onun beyin hasarı olduğunu biliyorsunuz” – Different_Ask_8727
  • “Bir geçiş seçeneğine ihtiyaçları var. İnsanların arasında geçiş yapabileceği ‘Sakar Kelvin’ ile ‘Zeki Kelvin’ gibi” – PurdyDeadly

Cevabı anlayabiliyorum. Bazı açılardan Kelvin bana köpeğimi hatırlatıyor. (yeni sekmede açılır): Sadakat ve sevgi dolu ve beyinleri biraz daha az kutsanmış. Yapabilseydim onu ​​”daha akıllı” yapar mıydım? Bazen keşke biraz daha zeki olsaydı diyorum ama etrafında olup bitenlerden haberi olmadığı zamanlarda bile elinden gelenin en iyisini yapan koca bir kızın inkar edilemeyecek kadar sevimli bir tarafı var. (Çoğu zaman böyledir.) Lauren’in dediği gibi Kelvin bir köpek değil ama kesinlikle benzer bir kaotik enerjiye sahip.

(İmaj kredisi: Endnight Games (Reddit’te SauceMansBack aracılığıyla))

(yeni sekmede açılır)

Hayranlar için iyi haber şu ki, Kelvin etrafındaki herkes için eskisinden biraz daha az tehlikeli olsa da, hala pek çok sevimli baş belası potansiyeline sahip.

PC Gamer’a gönderilen bir e-postada geliştirici Endnight, “Kelvin’in doğrudan üssünüze bir ağaç kesmek gibi üssünüzü yok etmesinin birçok yolu olduğu için oyuncular endişelenmemeli” dedi. “Erken Erişim boyunca Kelvin’in yeteneklerini eklemeye devam etmeyi planlıyoruz ve onu birlikte dünyayı deneyimlemek için hem faydalı hem de eğlenceli tutabileceğimizi umuyoruz.”

OKU  Bugünün Wordle 574 yanıtı ve 14 Ocak Cumartesi için ipucu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.