Oyun Haberleri

Ben Affleck, 2023 Valorant Şampiyonlar etkinliğinde Jett’in son zamanlardaki zayıflatmalarından memnun olmadığını söyledi ve bence o ciddi

Ben Affleck attends the Amazon Studios

Eskiden Matt Damon’ın adamıydım ama yaşlandıkça kendimi daha çok Ben Affleck’in köşesinde buluyorum. Neden olduğundan gerçekten emin değilim – belki sarhoş olduğu iddia edilen (ve çok komik) Armageddon DVD yorumuydu, belki de Adalet Ligi baskısında aniden ve sessizce yaşadığı varoluşsal krizdi – ama her ne ise, onun Son zamanlarda Valorant Champions 2023 etkinliğine katılmak benim için anlaşmayı oldukça iyi bir şekilde imzaladı.

Dexerto’nun da belirttiği gibi Affleck, oğlunu etkinliğe götürdü ve burada ikisi, Valorant karakteri Jett’i seslendiren Shannon Williams ile karşılaştı. Affleck’in oğlu Williams’a babasının Jett’in ana pilotu olabileceğini söylediğinde Ben araya girdi, “Evet, ama sonra Jett’i zayıflattılar, sorun da bu.”

Daha fazla gör

Bu bir blöf değil: Jett gerçekten de 29 Ağustos Valorant yamasında oldukça ağır bir şekilde zayıflatıldı. Hızlı bir şekilde ileri atılmasını sağlayan Kuyruk Rüzgarı yeteneğinin etkinleştirilmesi artık daha uzun sürüyor ve süresi daha hızlı doluyor; Bulut Patlaması süresi de azaltıldı, Yükseltme yükleri ikiden bire düşürüldü ve Blade Storm ultisinin maliyeti artırıldı. Riot, değişikliklerin “yetenek kullanımının kasıtlılığını” artırmak, aynı zamanda hataların ve yanlış oynamaların sonuçlarından kaçma yeteneğini azaltmak için yapıldığını söyledi.

Affleck’in, onlar bu yolda ilerlerken çocuğundan birkaç konuşma noktası almış olması mümkün, ancak Valorant yama notlarındaki hızlandırılmış bir kursun bu tür güncel, alakalı yorumların düşmesine yol açması bana pek mümkün görünmüyor. tam doğru zamanda, doğru kişiye. Hayır, Affleck’in gelişen Valorant fandomunda, bir babanın çocuğunun hobisinden keyif almak için ekstra çaba harcadığına dair tüm işaretler var ve bu geçerli.

Affleck’in Valorant’a olan güveni hakkındaki tüm şüpheler, hem KAY/O’yu hem de Raze’i desteklediğini söylediği ayrı bir röportajla silinmiş gibi görünüyordu.

Daha fazla gör

Affleck, “Şu anda KAY/O ana oyuncusuyum” dedi. “Ve Raze de sanırım Raze benim diğer esasım. Kime liderlik ettiğim konusunda biraz karışık davranıyorum, ne demek istediğimi anlıyor musun? Biraz hareket ediyorum.”

OKU  Bu perili daktilo, ironik bir şekilde, son zamanlarda gördüğümüz AI için en az ürkütücü kullanım.

Ne demek istediğini biliyorum Ben. Ana seçimi yapmak bazen zordur, özellikle de en iyisi olmak için bu işin içinde değilseniz. (Ve bunun için çok yaşlıyım.) Ayrıca sahnedeki diğer Valorant’lılarla takılmak için de biraz zaman ayırdı:

Daha fazla gör

Bu, Valorant Champions 2023’teki görünümü katılımcılar tarafından yuhalanan Twitter sahibi Elon Musk’un aldığı tepkiyle oldukça tezat oluşturuyor. Ancak bildiğim kadarıyla Affleck’in katılımı muhtemelen (hayır!) hayran kalabalığa duyurulmadı; sadece geldi ve çocuğuna bir gömlek aldı.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.