Moda

Jennifer Lawrence tartışmalı Y2K düşük bel trendini benimsedi

Jennifer Lawrence tartışmalı Y2K düşük bel trendini benimsedi

Yalnızca 90’ların sonu ve 2000’lerin başında yaşayan insanlar dönemin en tartışmalı trendlerini geri getirebilmelidir. Örnek olay: düşük belli elbiseye mükemmel modern bir yorum getiren Jennifer Lawrence.

24 Şubat’ta 32 yaşındaki oyuncu, Alaïa’nın 2023 İlkbahar hazır giyim koleksiyonunun 39. görünümünü giydi. Lawrence, yaratıcı tasarımcı Pieter Mulier’in koleksiyonunda öne çıkan Alaïa’nın kabare ayakkabılarını da giydiği için kendime daha çok güveniyorum.

Podyum modelinin aksine, Jennifer Lawrence blazer ceketinin yakalarını aşağıda tuttu ve sütyensiz, dekolte görünümüyle biraz ten gösterdi. Sarı saçları gevşek dalgalar halinde yıpranmıştı ve Lawrence, pembe çıplak bir dudak ve ince bir dumanlı gözle hepsini bitirdi.

Jennifer Lawrence ve Sara Moonves katılıyor W Dergisi 24 Şubat 2023’te Chateau Marmont’ta Yıllık En İyi Performans Partisi.

Charley Gallay/Getty Images

Düşük bir yükseliş olarak her şey 2023’te bir geri dönüş yaparken, orantılı geçiş stilinin zamanın ruhuna geri dönmesi an meselesiydi ve bu yıl birçok podyumda gergin görünümü çoktan gördük.

40 yaşındaki Anne Hathaway, yakın zamanda Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Alaïa’nın benzer bir görünümünü salladı. Bununla birlikte, Hathaway, yapılandırılmış omuzları tercih etmek yerine, dantelli deri belli ve açık gümüş fermuarlı detaylı siyah kapüşonlu bir elbise seçerek silüetin söğütlü doğasını benimsedi. O da takıma Alaïa’nın bir çift tuhaf kabare topuklu ayakkabısı ile stil verdi ama şeritli sandaletleri tercih etti.

Anne Hathaway, 16 Şubat 2023’te 73. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde ‘She Came To Me’ fotoğraf görüşmesine katılıyor.

Anadolu Ajansı/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner Paskalya'yı eski John Paul Gautier elbisesiyle ve transparan etekle kutladı.
İlgili yazılar
Moda

Jennifer Lawrence'ın Cannes parmak arası terlikleri 'siyasi bir açıklama' değildi

Moda

Jennifer Lawrence temel bir moda kuralını çiğnedi ve bunu yaparken muhteşem görünüyordu.

Moda

Jennifer Lawrence, Cannes kırmızı halısında Christian Dior elbisesinin altına parmak arası terlik giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir