Oyun Haberleri

İnanılmaz Genshin Impact Duvar Resmi, Yüksek Binanın Tüm Tarafını Kaplıyor

Genshin Impact Key Art Mural

Etkileyici Genshin Etkisi Brezilya, São Paulo şehir merkezindeki yüksek bir binanın duvarı boyunca duvar resmi tamamlandı. Dev duvar resmi, en son güncellemede yer alan bazı sevilen karakterleri tasvir ediyor. Genshin Etkisi.


Genshin Etkisi karakterler, etkinlikler, hikaye görevleri ve mini oyunlar ekleyen sürekli bir güncelleme akışıyla zaman içinde gelişmeye devam ediyor. Geçmiş hikaye görevlerinden oynanabilir karakterler de sınırlı süreli etkinlik dileklerinde çağırma havuzuna yeniden dahil edilir ve Gezgin ve Paimon başka bir bölgede yolculuk ederken etkinlikler karakter gelişimine yardımcı olmaya devam edebilir. Örneğin, Genshin Etkisi‘S Lantern Rite festivali, yakın tarihli bir güncellemede Gezgin ve Paimon’un arkadaşları ve tanıdıklarıyla yetişmek için oyuncuları Liyue Limanı’na geri davet etti. Lantern Rite sırasında çeşitli mini oyunlar oynanabilir ve oyuncuların Liyue Limanı’nda iyi geçirdikleri süre için ödüller kazanmalarına olanak tanır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact’ten Baizhu’nun İç karartıcı bir Biyografisi Var

Reddit kullanıcısı u/Kaplaucius büyük ölçekli görüntüler yayınladı Genshin Etkisi Brezilya, São Paulo’da yüksek bir apartman kompleksinin yan tarafındaki duvar resmi. Bu inanılmaz duvar resmi, aynı zamanda ülkede ünlü etkileyiciler olan sanatçılar Thaigo Consani ve Pkllipe tarafından tamamlandı. Hayranların favorisi Genshin Etkisi Hu Tao, Xiangling ve Xinyan gibi karakterler, Teyvat dünyasından yıllık belirli bir festivali kutlarken tasvir edilmiştir.

OKU  Baldur's Gate 3'te BG2 seven Alzheimer hastası bir babaya dokunaklı bir saygı duruşu var: 'Açıklamamı uzun zamandır görmediğim çocuksu bir neşeyle dinledi'

Genshin Impact Yüksek Bina Duvar Resmi

Duvar resmi, 2018’de geri dönen bu yılki Lantern Rite festivalini kutluyor gibi görünüyor. Genshin Etkisi sürüm 3.4 geçen Ocak ayında. Xinyan, Liyue Limanı’ndaki Lantern Rite festivali sırasında Ningguang ve arkadaşlarının büyük bir konser düzenlemesine yardım etti ve Xinyan’ın duvar resminde de performans sergilediği görülebilir. Xiangling, Chongyun, Yun Jin ve Hu Tao, Liyue halkının dileklerini gece gökyüzüne taşıyan festivalin imzası olan yüzen Xiao Fenerlerinin yanında çekildi.

Thaigo Consani ve Pkllipe tarafından tamamlanan güzel duvar resmi, Genshin Etkisi dünya çapında erişim ve başarı. Genshin Etkisi Brezilya’da özel bir oyuncu topluluğu var ve bu duvar resmi, oyunun ülkedeki oyunculara getirdiği sevinci temsil ediyor gibi görünüyor. Benzer bir duygu, duvar resminin São Paulo yerlilerinin görmesi için doğru bir şekilde tasvir ettiği Lantern Rite’ı kutlayan karakterler tarafından paylaşılıyor.

Fener Ayini bitmiş olabilir Genshin Etkisiancak oyuncular çok yakında daha fazla etkinlik ve karakter bekleyebilirler. Genshin Etkisi 3.5 sürümü, oynanabilir karakterler Dehya ve Mika, Mondstadt’ın Windblume Breath festivali, Genius Invokation TCG güncellemeleri ve çok daha fazlasıyla 1 Mart’ta çıkıyor.

Genshin Etkisi şu anda Android, iOS, PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için kullanılabilir. Onaylanmış bir çıkış tarihi olmayan bir Nintendo Switch sürümü şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact’in Oynanabilir Karakterlerde Daha Fazla Çeşitliliğe İhtiyacı Var

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.