Oyun Haberleri

Skyrim liman projesinin büyülü cüzzam köyüne ürkütücü bir bakış sunmasıyla Morrowind hayranları için 2023 daha da iyi hale geliyor

Skyrim liman projesinin büyülü cüzzam köyüne ürkütücü bir bakış sunmasıyla Morrowind hayranları için 2023 daha da iyi hale geliyor

Morrowind’in yiğitlerinden biri olmak için çok zorlu bir yıl. Temmuz ayında Morrowind’in motorunun açık kaynaklı, modernize edilmiş yeniden uygulaması olan OpenMW’nin yeni bir versiyonunu aldık, Tamriel Rebuilt bir yıldan kısa bir süre içinde üçüncü genişleme paketini yayınladı ve şimdi Skywind’i yeniden yapma girişimi olan Skywind’e bir kez daha baktık. Skyrim: Special Edition’daki oyun.

Spesifik olarak, Morrowind’in deli ölümlü tanrıya dönüşen tanrı Dagoth Ur tarafından yaratılan ve ada boyunca serbest bırakılan tedavi edilemez ve her zaman ölümcül “ilahi hastalık” Corprus’tan muzdarip herkesi sakladığı sanatoryum olan Corprusarium’a ürkütücü bir Cadılar Bayramı ilk bakışımız oldu. Oyundaki olaylardan önce Vvardenfell’in. Temelde bir cüzam kolonisi veya Dark Souls’un Hortlak İltica’sından önce Dark Souls’un Ölümsüz İltica’sıydı.

Bu, Skywind’in bir Lame Corprus kurbanının yanı sıra bir Corprus Stalker’ını da gösteren hızlı ama etkili bir görünüm. Etleri şişiren ve kemikleri deforme eden bir hastalığın ileri safhalarında oldukları için beklediğiniz kadar mutsuz görünüyorlar.

Ayrıca, sanatoryumu işleten son derece güçlü, bin yıllık Telvanni büyücüsü Divayth Fyr’in dört klon eşinden biri olduğunu varsaydığım birine de kısa bir göz atıyoruz, ama benim için en ilginç olanı seslendirmenin küçük bir kısmı. .

Orijinal Morrowind’de neredeyse hiç seslendirme yoktu, ancak Skywind – cesurca ve çılgınca – gönüllülerin her satırı seslendirmesini üstlendi. Projenin beni en çok tedirgin eden yönü bu, ancak gördüğümüz diğer Skywind demolarında olduğu gibi, bu fragmandaki oyuncular, orijinal oyunda biraz daha fazla olan bir çizgi için kaliteli bir performans sergiliyorlar. genel diyalog.

Bu yüzden son derece sadık görünmeye devam ediyor ve herhangi bir projenin orijinal Morrowind’in ve onlarca yıldır biriktirilen muazzam mod kütüphanesi ve hayran yapımı genişletmelerin yerini alacağını düşünmesem de, Skywind’i elime geçireceğim için hala çok heyecanlıyım. eğer çıkarsa ve ne zaman çıkarsa.

OKU  PC Gamer UK Nisan sayısı şimdi satışta: Warframe: The Duviri Paradox

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.