Oyun Haberleri

Tarkov’un yeni şehir haritası atmosferle dolu, yayınlanmadan önce bir göz atın

Escape from Tarkov Streets of Tarkov urban map

Mutlak enayi olduğum bir şey varsa, o da bir nişancı için gerçekten iyi, yoğun bir şehir haritası. Sıkışık alanlar ve uzun görüş hatlarının karışımı. Kanallı geçitler ve savaş koridorları. Bu, yalnızca bir mil karede olması gerekenden çok daha fazla insanı barındıracak şekilde tasarlanmış bir ortamda alabileceğiniz, artırılmış korku ve heyecan için sürekli bir reçetedir. Muhtemelen bu yüzden etrafta kimse olmadan ormanda yaşıyorum.

Ancak konudan sapıyorum.

Tarkov’dan kaçış (yeni sekmede açılır) Yaklaşan 0.13 yaması, binalar, enkaz halindeki arabalar ve dağılmakta olan altyapı ile dolu yoğun bir kentsel yapılaşma alanı olan, uzun zamandır beklenen Streets of Tarkov haritasını tanıtacak. Yamanın fragmanı Youtube’da yayınlandı (yeni sekmede açılır) ve üzeri, bazı ortamları ve daha fazlasını gösterir. Yama sözde yeni bir patron da içerecek. Belki geçen yıl APC’de gördüğümüz adamlar. (yeni sekmede açılır)

Fragman, Streets of Tarkov konumunun yeni görüntülerinin yanı sıra bir dizi temiz silah ve ekipman içeriyor – zaten bu yüzden burada herkes Tarkov oynuyor. Yeni AUG boğa güreşi tüfeği, SR-2 hafif makineli tüfek, RSh-12 saldırı tabancası ve namlu altı GP-34 ve M203 bombaatarları içerir. Ayrıca AK için yeni bir handguard ve yeni bir turnikenin yanı sıra yeni ışık bekçisi tüccarına bir bakış var.

Oyuncular, bu fragman yayınlanmasının, 28 veya 29 Aralık’ta 0.13 güncellemesi olan Streets of Tarkov’u ve ardından gelen oyun silinmesini göreceğimiz anlamına geldiği görüşündeler, ancak Battlestate’ten yama notları şöyle dursun, henüz resmi bir çıkış günü veya saati yok .

Aksi takdirde, bu, Tarkov topluluğunun iki yıldır alay konusu olan harita hakkında bilgi sahibi olması için bir fırsat haline geldi. “Dedem bana bu haritanın bir gün çıkacağını söyledi” dedi biri. Bir başkası, “Tarihçiler hep Büyük Çar II. Nicholas’ın yakında ziyaret edeceğimiz bu sokakların ilk taşını nasıl koyduğunu anlatır” dedi. Üçüncüsü, “Bu haritayı beklerken 2 çocuğum oldu, onlara bir gün çıkacağına dair hikayeler anlattım” yorumunu yaptı.

OKU  Vei'nin Sponsorlu Forspoken Yayını Planlandığı Gibi Gitmiyor

Escape from Tarkov’u resmi web sitesi escapefromtarkov.com’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Tarkov'dan Kaçış Tarkov şehir haritasının sokakları

(İmaj kredisi: Battlestate)

Tarkov'dan Kaçış Tarkov şehir haritasının sokakları

(İmaj kredisi: Battlestate)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir