Oyun Haberleri

BioWare şimdi size sadece 45 $ karşılığında, henüz adını bile onaylamadıkları bir Mass Effect oyununun teaser posterini satacak

A poster of the teaser image for the upcoming Mass Effect sequel.

Dün, BioWare’in yaklaşan oyunlarıyla ilgili bitmek bilmeyen şifreli alaylarıyla ilgili hayal kırıklıklarım hakkında yazdığımda zaten yeterince sinirlenmiştim, bu yüzden muhtemelen bugüne kadar bunu fark etmemiş olmam tansiyonum için iyi bir şey. stüdyo da onlardan para kazanıyor.

45 $ / 37,25 £ artı nakliye gibi oldukça yüksek bir fiyata, geçtiğimiz N7 Günü’nde ortaya çıkan teaser görüntüsünü gösteren bir litografi (temelde süslü bir poster) alabilirsiniz. Yani henüz hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bir karakter, henüz hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bir oyunun, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bir yerin görüntüsüne uyum sağlayan fütüristik bir palto giyiyor. Henüz bir ismim bile yok. Ve içine bir çerçeve bile atmıyorlar!

(Resim kredisi: BioWare)

BioWare ürün satışına yabancı değil elbette – N7 sembolü, Mass Effect’in yaratılışından itibaren bir sweatshirt üzerinde güzel görünecek bir logo olarak tasarlandı – ve eğlenceli bir şeye para döken hiçbir hayrana kin duymuyorum en sevdikleri RPG’lerden birinden. Hatta bunun harika bir sanat eseri olduğunu kabul ediyorum! Ancak on yılı aşkın bir süredir düzgün bir oyun çıkarmayan bir stüdyoda, sadece hayranlarını konsept çizimleri ve bulanık videolarla bir araya getirmekle kalmayıp, aynı zamanda geri dönüp çürük pazarlama kampanyasından ürün çıkarmaya çalışan bir stüdyoda benim için oldukça nahoş bir şey var. fazla.

Bunun yeni bir girişim bile olmadığı ortaya çıktı; 2021’de sadece “Mass Effect devam edecek” yazan daha da utanmaz bir poster vardı. Bir teaser için bir teaser ürünü! Bu ne kadar süredir devam ediyor?!

BioWare ürün makinesinin biraz kontrolden çıkması da ilk kez değil. Hayranların Mass Effect 2’ye olan sevgisini 135 dolarlık ölü Komutan Shepard heykeli ile sağlamaya çalıştığından bu yana altı ay bile geçmedi; bu o kadar küstah ve tuhaf bir hareket ki stüdyonun uzun süredir acı çeken hayranları bile buna dayanamadı. BioWare özür dilemek ve onu mağazadan kaldırmak zorunda kaldı.

Ama hey, belki ben sadece yaşlı bir huysuzumdur. Bir oyunun yüzü olmayan, isimsiz kahramanının muhtemelen çıkmasına daha dört yıl kaldığını, oyun gerçekten çıkmadan önce tamamen değişebilecek ya da değişmeyebilecek bir kıyafet giydiğini görürseniz ve şöyle düşünürseniz: “Bu benim duvarım için mükemmel ve ceplerim de bu kıyafetlerle dolup taşıyor” dolar banknotları”, sonra size daha fazla güç – gidin ve ön siparişinizi alın. Ben burada olacağım, boş duvarlarımın yanında homurdanıyorum.

OKU  Naughty Dog projenin 'daha fazla zamana' ihtiyacı olduğunu söylediği için Last of Us çok oyunculu gelişiminin yavaşladığı bildirildi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.