Oyun Haberleri

Piyasaya sürülmesinden bu yana 12 yıl geçen The Binding of Isaac, yakında gerçek anlamda çevrimiçi işbirliğine kavuşacak

Binding of Isaac Repentance key art

Ölümcül annesinden kaçan bir çocuğun en iyi roguelike özelliği, yakında çevrimiçi işbirlikçi oyunlara başlamasıdır. Binding of Isaac çok uzun bir süredir yerel işbirliği desteğine sahip, ancak görünen o ki Steam Remote Play’i kullanarak çevrimiçi desteği çok daha uzun süre kullanmanıza gerek kalmayacak.

The Binding of Isaac’in baş yapımcısı Tyrone Rodriguez bir ekran görüntüsü yayınladı bugünkü çöpçatanlık ekranının görünümü bunu doğruluyor oldukça açık kanıtlar Bu yılın başlarından itibaren işlevsellik geliştirme aşamasındaydı. Bugünün, roguelike’nin Steam’deki ilk sürümünün 12. yıldönümünü kutlaması muhtemelen bir tesadüf değil; o zamanlar, ortak yaratıcı Edmund McMillen’in roguelike oyun tasarımını geliştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmış daha çok bir Flash oyunuydu. Mewgenikler.

McMillen bu kadarını hatırlıyor TikTok videosu Bu olayı kutlamak için, o zamanlar kolay olmayan, eski bir flash oyunu Steam’e alma sürecini anlatan bir paylaşım yapıldı. Aynı zamanda Binding of Isaac Repentance’a gelecek olan “büyük” bir güncellemenin de tanıtımını yaptı, ancak çevrimiçi işbirliği özelliğini hem eşleştirmenin ekran görüntüsüyle hem de “çoğunuzun zaten ne olduğunu bildiğini” kabul ederek doğruladı.

İşte Rodriguez’in tweet’i:

Daha fazla gör

Tek bir oyunu geliştirmek için on iki yıl uzun bir süre ama bunun bağımsız alanda da paralellikleri var: Terraria ve Stardew Valley büyümeye ve büyümeye devam ediyor. Bu arada, zavallı Mewgenics hâlâ yayınlanmadı ancak 2024 yılında gelmesi bekleniyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sade God of War Ragnarok Detayı Kratos'un Ne Kadar Dikkatli Olduğunu Gösteriyor