Oyun Haberleri

Bir sonraki Sims 4 genişletmesi nihayet işlevsel daireler ekliyor, aynı zamanda tahliye kaygısı ve kötü niyetli küfü de ekliyor

Bir sonraki Sims 4 genişletmesi nihayet işlevsel daireler ekliyor, aynı zamanda tahliye kaygısı ve kötü niyetli küfü de ekliyor

Bir sonraki büyük Sims 4 DLC’si açıklandı ve bu genişletme paketi bende ciddi bir darbe etkisi yarattı. Kiralık genişletme, The Sims 4’te uzun süredir istenen gerçek çok aileli arsalar inşa etme becerisini getiriyor; bu beni kesinlikle heyecanlandırıyor; ancak ölümcül küf ve barınma endişesinin acımasız gerçekleri de bu yolculukta yanımda. Ev sahibi olma konusundaki karanlık hayallerinizi gerçekleştirmeye başlamanız için Kiralık, 7 Aralık’ta yayında.

Resmi olarak Kiralık blog yazısıMaxis, genişleme paketinin kulağa oldukça hoş gelen Güneydoğu Asya ilhamlarını açıklıyor. Yeni oyun dünyası Tomarang, botanik bahçeleri, gece pazarı ve Tofu Pad Thai ve Birmanya Samosa Çorbası gibi yeni yiyecekleri içeren “gelenek ve modernliğin benzersiz bir karışımına” sahip tropik bir ortamdır.

(Resim kredisi: Maxis, Electronic Arts)

Ama apartman yaşamına daha yakından bakmak lanetten başka bir şey değil. İyimser fragman bile bozuk su ısıtıcıları, yüksek sesle müzik çalan komşular, hırsızlık ve kötü niyetli kontrolsüz küf nedeniyle ölüm nedeniyle oldukça korkunç. Şans yemeği ve havuz partilerinin apartman yaşamının keyifli bir parçası olması gerektiğini düşünüyorum ama her ikisini de deneyimlemiş biri olarak bunların aynı zamanda baş ağrısı olduğunu da söyleyebilirim.

Açıklama gönderisinde Maxis, mülk sahibi Sims’in “birden fazla mülk yatırımından gelir elde ederken ayrı konutları koruyabileceğini” ancak aynı zamanda “notlarınızın çok düşmesine izin verirseniz kiracı isyanıyla karşı karşıya kalacağını” söylüyor.

Bu arada kiracılar yeni bir kaygı kaynağıyla karşı karşıya: tahliye. Maxis, “Sim’ler beklenmedik ve heyecan verici hikayeler yaratmaya yardımcı olacak dört yeni Hedef, beş Özellik ve yeni bir Korku kazanabilir” diyor. “Kiracılar tahliyeler yaşayabilir ve sonuç olarak, artık bir kiracının uygunsuz davranış nedeniyle tahliye edilmekten korkması da Korkular arasında yer alıyor.”

Bu, yaşamın büyük simülasyonunun çok heyecan verici ve hiç de stresli olmayan yeni bir katmanıdır.

OKU  Finaller oyunu yavaşlattığı için Steam'de eleştirildi, ancak geliştirici oyunun hızlarını hiç değiştirmediğini söylüyor

Beyninizin, konutun metalaştırılması veya ev sahipliğinin endişe verici ahlakı hakkında herhangi bir düşünce veya duyguya sahip olan kısmını uykuya yatırabilirseniz, hey: Sonunda The Sims’te çok aileli arsalara kavuştuk ve bu harika! Bu meraklı komşu özelliği, ayrıntılı Canlı Mod hikayeleri hazırlayanlar için harika olacak. Birincisi, yıllar içinde inşa ettiğim ve içinde gerçekten yaşanmış olduğunu görmekten heyecan duyduğum birkaç işlevsel olmayan şehir evim var.

(Resim kredisi: Maxis, Electronic Arts)

Lütfen onları Millennial Grey yaptığım için bana zorbalık yapmayın. Yakında daha renkli bir şeyler yapacağım.

Sims 4 For Rent genişletmesi 7 Aralık’ta başlıyor ve şimdilerde olduğu gibi, 18 Ocak’tan önce satın alan ilk kullanıcılar bonus öğeler kazanacak: ızgara arabası, sokak şemsiyesi ve meyve sepeti.

Sims 4 hileleri: Hayat kesmek
Sims 4 modları: Dilediğiniz gibi oynayın
Sims 4 CC: Özel içerik
Sims 5: Şu ana kadar bildiklerimiz

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.