Oyun Haberleri

Breath of the Wild Oyuncusu, Kılavuzsuz %100 Tamamlanma Yolculuğunda Haritanın Neredeyse Her Santimini Keşfetti

The Legend of Zelda Breath of the Wild

Sadık bir oyuncu tüm haritayı keşfetmeyi başarır. Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes rehber kullanmadan oyunun tüm içeriğini tamamen tamamlama yolculuğunda. %100 tamamlamaya ulaşmak için oyuncunun motivasyonlarından biri Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes merakla beklenen devam filminin yakında piyasaya sürülmesini içerir.


Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes Nintendo Switch için en etkili sürümlerden biridir ve 3 Mart 2017’de konsolun ana lansman başlığı olarak hizmet vermiştir. Bilinen Zelda zaman çizelgesinin sonunda yer alan Link, geniş krallığa dağılmış İlahi Canavarları korumakla görevlidir. Hyrule, Şampiyonların ruhlarını özgür bırakıyor ve dünya yok edilmeden önce Ganon’u yeniyor. Bu süreçte Link anılarını geri kazanır, Usta Kılıç’ı bir kez daha geri alır ve arayışında ona yardım etmeye istekli yeni insanlarla tanışır. Vahşi Nefes serinin en çok beğenilen girişlerinden biri olacak ve hayranlar merakla devam filmini bekliyor, Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Zelda: Breath of the Wild Speedrunner Oyunu Bir Günden Kısa Sürede 50 Defa Yendi

Reddit kullanıcısı u/Denso95, Hyrule’un neredeyse tamamını keşfettiğini açıkladı. Vahşi Nefes oyunu dört yıldan fazla oynadıktan sonra neredeyse %100 tamamlandı. Ek olarak, kullanıcı tüm yan görevleri tamamlamayı, 900 Korok Tohumunun tamamını toplamayı ve tüm anıları bir rehber kullanmadan almayı başardı. Sheikah Slate haritası, oyuncunun Hyrule Kalesi hariç tüm Hyrule’deki yaya hareketlerinin izleriyle doludur. u/Denso95’e kalan tek görev, Hyrule Kalesi’ne girmek ve sonunda Ganon’u yenerek oyunu ve mevcut tüm içeriğini tamamen tamamlamak olacaktır.

OKU  Terraria geliştiricileri, 2023'ün 'Terraria çapraz oyununun yılı' olmasını istiyor

u/Denso95’e göre, %100 tamamlanma yolculuğuna devam etmenin ana motivasyonlarından biri Vahşi Nefes duyurusu yapıldı Krallığın Gözyaşları. Oyunun ilk duyurusu ve sonraki çıkış tarihi, u/Denso95’i oyunun tüm içeriğini kılavuz kullanmadan tamamlamak için son bir adım atmaya teşvik etti. u/Denso95, oyunu sadece iki ay sonra tamamlamış görünüyor. Krallığın Gözyaşları 12 Mayıs çıkış tarihi.

%100 tamamlanmasını sağlamak Vahşi Nefes rehberlerin yardımı olmadan inanılmaz bir başarıdır. Hyrule son derece geniş Vahşi NefesVe Krallığın Gözyaşları temeli üzerine büyük ölçüde inşa etmesi bekleniyor. Krallığın Gözyaşları oyuncular, oyunu tamamen tamamlamadan önce potansiyel olarak Hyrule’u yıllarca keşfedebilir.

Krallığın Gözyaşları devamı görünüşte doğrudan olaylardan sonra gerçekleştiği için hikaye fikirlerini tekrar gözden geçirebilir. Vahşi Nefes. Oyuncuların tanıdık bölgelere geri dönmeleri gerekebilir. Vahşi Nefes Nintendo Switch’teki en yeni macerasında Link’e verilen yeni yetenekleri kullanırken, ancak o zamana kadar, Breath of the Wild’da u/Denso95 gibi geri dönüp %100’e ulaşabilirler.

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Zelda: Krallık Araçlarının Gözyaşları, Bir BotW Elemanının Büyük Yükseltmelere İhtiyaç Duyduğu Anlamına Geliyor

OKU  Hogwarts Legacy Glitch, Sebastian Sallow'un Riverdance'e Gitmesine Neden Oldu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.