Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

destiny 2 lightfall weapon

Bungie planlarını açıkladı Kader 2 birden fazla birincil silah sınıfı için PvE hasarının büyük bir güçlendirme elde etmesini sağlayacak sezon ortasında silah dengesi taraması. lansmanı ışık düşmesi için genişleme Kader 2 Bungie’nin zorlukta önemli bir artış olarak tasvir ettiği şeyle geldi. Bununla birlikte, bazı oyuncular, değişikliklerin çok ileri gittiğini veya meydan okumak yerine sıkıcı bir eziyete yol açtığını iddia ediyor. Bungie, yaklaşan bir güncellemenin merkezinde silah meraklıları ile büyük denge değişiklikleri planladığı için aynı fikirde görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

lansmanından önce ışık düşmesiBungie açıkça “meydan okumayı geri getireceğini” söyledi. Kader 2. Eşlik eden bir blog yazısı, Kahraman, Efsane, Usta ve Büyük Usta zorluklarının yanı sıra Adept’in kaldırılmasındaki Güç seviyesi ayarlama değişikliklerini içeren bu değişikliklerle ilgili daha ayrıntılı ayrıntılara sahipti. Bununla birlikte, çok az kişi zorluğun bazı yönlerden artırıldığı konusunda hemfikir olmasa da, genel denge dağınıktı.

İLGİLİ: Bungie, Destiny 2’nin Zorluklarındaki Değişiklikleri ve Övgüleri Özetliyor

Silahlar, Bungie’nin denge için gereken özeni göstermediği alanlardan biri. ışık düşmesi zorluk değişir. Bazı yetersizlikler hakkında hayal kırıklıkları hemen ortaya çıktı Kader 2: Hafif Düşüş birincil silahlara odaklanan silah türleri, önemli ölçüde daha zayıf hissetmeışık düşmesi öncekine kıyasla. Bungie aynı fikirde ve en son This Week at Bungie blogunda PvE birincil silah dengesi taraması yapacağını söylüyor. ışık düşmesiilk sezon ortası güncellemesi.

Bungie, kırmızı ve turuncu çubuklu düşmanlara karşı çeşitli silah türlerine büyük güçlendirmeler yapıyor. Otomatik Tüfeklerin hasarı %25 artırılıyor. Darbeli Tüfekler, El Topları ve Belli Silahlar %20 güçlendirilecek. İzci Tüfekleri de bufflanacak ve hasarları %10 artırılacak. Bungie, Heroic ve Legendary içeriğindeki ortalamalara göre, bu değişikliklerin bu silahlar için SMG’ler ve Yaylar seviyesine kadar hasar getirmesi gerektiğini söylüyor.

OKU  Skyrim Modu, Haydut Oynanışını Yeniliyor

Birincil silahlar kapsamlı iyileştirmeler için odak noktası olsa da, Bungie’nin çalışmalarında daha spesifik değişiklikler de var. Güçlü IKELOS SMG, hedeflenen geri tepme seviyesine sahip olacak şekilde ayarlandı ve Agresif Çerçeveli SMG alt grubu genel olarak daha sonra nerflenecek. Rapid-Fire Fusion Rifles için PvP hasarı iyileştiriliyor. Trace Rifles’ın taban hasarı ve diğer küçük güçlendirmeler artırılıyor. Son olarak, Rapid-Fire Frame Keskin Nişancı Tüfeklerinin geri tepmeleri azaltılıyor ve cephaneleri artırılıyor.

Bungie aşırı derecede dengesiz silahlara odaklandığından, Egzotik silahlarda Final Warning, Tarrabah ve Revision Zero dahil olmak üzere bazı değişiklikler yapılıyor. Bir sezon ortası güncellemesi olarak Bungie, tekerleği yeniden icat etmeye çalışmıyor. Bu değişikliklerin hiçbiri önemli ölçüde değişmemeli ışık düşmesimevcut silah metası çok fazla. Ancak, Bungie genel olarak değişikliklerini yapmadan önce bile oynanışı daha iyi hissettirmeliler. ışık düşmesi zorluk.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Destiny 2 Topluluğu, Lightfall’ın En Tartışmalı Özelliğini Kullanmanın Bir Yolunu Nasıl Buldu?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.