Oyun Haberleri

NYT Connections’ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

NYT Connections puzzle

Zor bir Bağlantılar oyununu yardımımızla düzeltin. Biraz zorlamaya ihtiyacınız varsa 25 Eylül (#106) panosunda her renk için bir ipucunun yanı sıra bugünkü oyunu anında kazanmak için ihtiyacınız olan tüm yanıtlar var.

Sonrasında her zaman çok açık oluyorlar, değil mi? Bugün oldukça hızlı bir şekilde bir çift Bağlantıya odaklanmayı başardım, ancak diğer ikisi, ben onlar üzerinde çalışırken bana tam bir karmaşa gibi geldi. Çok şükür, giderken birkaç hata yapmayı göze alabildim.

NYT Connections bugün ipucu veriyor: 25 Eylül Pazartesi

Bu ipuçlarıyla bugünün tahtasını hızla azaltın.

Sarı: Yüzü kızaran bir gelin bu eşyaları giyiyor veya tutuyor olabilir.

Yeşil: Bunların hepsi, bir nesneyi tamamen boğan, hoş ya da hoş olmayan maddeler için kullanılan kelimelerdir.

Mavi: Günümüzün blues’larının her biri, gerçek ya da gerçek olmayan, ünlü bir Jack’tir.

Mor: Dört popüler sosyal paylaşım sitesinin adı bu kelimelerle bitiyor.

NYT Bağlantıları yapboz oyunu

(Resim kredisi: NYT)

Tüm yanıtlara hazır olana kadar daha fazla kaydırmayın!

NYT Connections bugün cevap veriyor: 25 Eylül Pazartesi (#106)

İşte sana ve son zaferine.

  • Sarı: Buket, Yüzük, Tren, Peçe (Gelin aksesuarları)
  • Yeşil: Kek, Ceket, Kapak, Kabuk (“zarf” anlamına gelen (“C” kelimeleri)
  • Mavi: Siyah, Don, Anne, Serçe (Krikolar)
  • Mor: Kitap, Gram, İçinde, Tüp (Sosyal medya uygulama sonları)

New York Times’ın Connections bulmaca oyunu hakkında daha fazla bilgi

Connections, görünüşte alakasız dört kelimeyi birbirine bağlayan ortak noktayı bulmanız gereken NYT’nin en yeni popüler bulmaca oyunudur. Dört hata yapmadan önce giderek zorlaşan dört kelime grubunun tamamını bulabilir misiniz? Unutmayın: Her günün sadece bir çözümü vardır, bazı kelimeler olsa bile Bakmak sanki birden fazla gruba ait olabilirler ve tabloyu istediğiniz kadar karıştırabilirsiniz (ve yapmalısınız). Beyninizi kelimeleri farklı bir şekilde okumaya teşvik etmenize yardımcı olabilir.

OKU  Tıpkı kimsenin istemediği gibi, YouTube'un uygulama içi ve site içi oyunları test ettiği bildiriliyor

Bağlantılardan hoşlanıyorsanız Codenames masa oyununa göz atmalısınız. Bu, oyunculara ipuçları kullanarak bir tablodan belirli kelimeleri tahmin etme görevi veren popüler bir parti oyunudur. Bağlantılarda olduğu gibi oyunun özü, kelimelerin kaç farklı olası yoruma sahip olabileceğidir. Connections ayrıca New York Times’ın 2022’de satın aldığı hit bulmaca oyunu Wordle’a da açıkça borçludur. Belki de en bariz olanı, bulmacanızın sonuçlarını sosyal medyada diğer oyuncularla paylaşmanıza izin vermek için renkli emojiler kullanmasıdır:

Bağlantılar
Bulmaca #80

Her renk dört kelimeden oluşan bir gruba karşılık gelir; karışık renkli bir satır, bir gruptaki tamamen eşleşmeyen bir veya daha fazla kelimeyi yanlış tahmin ettiğinizi gösterir. Satırlar aynı zamanda Bağlantılar bulmacasını hangi sırayla çözdüğünüzü de gösterir. Sıraların hepsi eşit yaratılmamıştır: New York Times onları sarıdan başlayarak mora doğru “basit”ten “zor”a doğru sıralar.

Connections arkadaşlarınızı göstermek mi yoksa sadece kendinize meydan okumak mı istiyorsunuz? Önce mor kelimeleri belirleyerek ve ilk tahmininizde onları tutturarak başlamaya çalışın!

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.