Oyun Haberleri

Bu modcu Starfield’ın yemeklerinde o kadar büyük bir değişiklik yaptı ki gerçekten karnımı acıktırdı

Some sauasages on a plate

Bethesda’nın Starfield’ın yiyecek ürünlerini tasarlama şeklinin ardındaki konsepti anlıyorum. 2330 yılında insanlık, uzay gemileriyle galaksiyi boydan boya geçen, uzay yolculuğu yapan bir tür haline geldi ve tıpkı insanların korunmak için uzay kıyafetlerine kapatılması gibi, yiyecekler de küçük şeffaf plastik kapların içinde saklanıyor.

Ama lezzetli bir tavuk tikkasını, biraz çıtır uzaylı külçelerini ve hatta sıradan, dikdörtgen plastik bir kapta duran sade eski köfteyi görmenin tatmin edici olmayan bir yanı var. Belki bu, gerçek hayatta plastik kaplardan yemek yeme deneyimlerimden kaynaklanmaktadır (genellikle ılık yemek artıkları), ancak küçük bir plastik kutuya tıkıştırılan herhangi bir yemeğin o kadar da lezzetli olmayacağını biliyorsunuz.

Bu yüzden Me444 tarafından bu mod çağrıldı Kaplamalı Kasasız Starfield’ın yemeklerinde şaşırtıcı derecede mükemmel bir değişiklik. Artık dikdörtgen plastik kaplardan yemek yemeye gerek yok. Yemekler artık tabaklarda geliyor. İyilik tabaklarına dürüst! Tıpkı Dünya’ya döndüğümüz gibi.

Ne kadar fark yarattığına gerçekten şaşırdım. Starfield’ın yemeklerine bakmak zaten oldukça hoş, ancak tabaklara koymak onları tamamen iştah açıcı gösteriyor. Modun Nexus Mods sayfasındaki ekran görüntülerine bakmak beni gerçekten acıktırdı. Evet, bunu öğle yemeği için mola vermeden önce görmüştüm ama sonrasında bile (bir sandviç yedim ve o da tabaktaydı) hala büyük bir gelişme.

Plated Not Crated modu bilgi dostu mu? Tam olarak değil. Uzay yolculuğu için, yemekleri kaplarda tutmak çok daha mantıklıdır, özellikle de sıfır yer çekimine maruz kalabileceğiniz göz önüne alındığında. Ama konu Starfield’ın yemekleriyle gözlerimi ziyafete çekmeye gelince, bu moda avantaj sağlıyorum. Sonuçta türümüz ne kadar gelişmiş olursa olsun ya da galaksiyi ne kadar derinlemesine keşfedersek keşfedelim, tabaktan yediğimiz yiyecekler her zaman daha lezzetli olacaktır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Diablo 4 Sezon 2 açıklandı: Vampirlerle ilgili ve çok istenen bazı güncellemeleri içerecek