Oyun Haberleri

Bu Mount and Blade 2 modunun sakallı bebekleri, bir daha asla rahat uyuyamayacağım anlamına gelebilir.

A bearded baby gleefully wields an axe in Mount and Blade 2: Bannerlord.

Bak, seninle aynı seviyeye geleceğim: Bu küçük bir mod. Önemsiz bir mod. bir mod bagatelle. Ama aynı zamanda muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en kötü ve en harika şey, bu yüzden burada onun hakkında yazıyorum ve burada onun hakkında okuyorsunuz.

Mount and Blade 2 için Sakallı Bebekler, Mount and Blade 2’deki bebeklere, hatta (veya özellikle) oynayabileceklerinize sakal ekler. Kimsenin küçük savaş ağanızı ciddiye almamasından bıktınız mı? O koyuna birkaç koyun pirzolası tokatlayın ve erkekliklerini gösterin. Birinin kestirmeye ihtiyacı varmış gibi göründüğünü söyleyen ve sizi çığlık atarak beşiğinize götüren dost ve düşmanlarınıza biraz saygı gösterin. Bu, xjoverax adlı bir mod oluşturucu tarafından yapıldı ve görünüşe göre ilk defa modlama yapıyorlar. Şimdi burada ilgiyle izleyeceğim bir kariyer var.

(İmaj kredisi: xjoverax / TaleWorlds)

Ne düşündüğünüzü biliyorum: “Joshua!” – bu arada bana Josh da diyebilirsiniz – “Joshua! Mount and Blade 2’de bebekken oynayamazsınız! Neden bahsediyorsunuz?” İşte olay bu okuyucu: En iyi sonuçlar için xjoverax, Bearded Babies ile birlikte Ayrıntılı Karakter Oluşturma adlı başka bir mod kullanmanızı önerir. Bu, bebekler ve küçük çocuklar dahil her yaştan karakteri oynamanıza izin verecektir.

İçerik oluşturucu ayrıca, hm, “yenilmez çocukları düzeltmenize” izin verecek olan Designer225’in Çeşitli Yamalarını yüklemenizi önerir. Ayrıca bunu yapamazsın. Biliyorsun, senin seçimin.

Xjoverax, Nexus Mods’taki açıklayıcı tanıtım yazısında, “Bebeğinizin oyununu renklendirmek istediyseniz, işte buradasınız,” diyor ve tüm bu makaleyi zahmetsizce tek bir özlü ifadeyle özetliyor. Yüklemek için, indirdiğiniz BeardedBabies klasörünü steamapps\common\Mount & Blade II- Bannerlord\Modules\ dizininize bırakmak isteyeceksiniz. Bu yapıldıktan sonra oyunun başlatıcısında açın ve “Yerli” modülün üzerine yerleştirildiğinden emin olun. Daha sonrasında? Yaşasın bebek kral.

(İmaj kredisi: xjoverax / TaleWorlds)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Nier'in yaratıcısı Yoko Taro, garip maskesini kaybetti ve yerine daha da kötü bir şey koydu