Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies’in yeniden canlandırılması, co-op’ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Dough Spectrum 4K

Hellbreach: Vegas’ın nispeten basit bir önermesi var: Zombi dalgasında hayatta kalmayı, geçmiş yılın OG Call of Duty Zombies modlarının saf koltukta co-op keyfine bırakın. Dört oyunculu çevrimiçi co-op ile ilk denemelerimde bu konuda kesinlikle başarılı oldu, ancak gerçek gücün silah oyunu ve battle royale gibi alternatif modlarında olacağını düşünüyorum.

Daha önce Hellbreach’i tek oyunculu olarak örneklemiştim ve o zamandan beri oyunun cephaneliği, düşman dizisi ve harita seçimi genişletildi. Paramın karşılığını veren göze çarpan harita, çöl yüzeyinden gizli kontrol odalarına inerken tonlarca dikeylik getiren Alan 51 gönderisidir.

Hellbreach’in tüm haritaları, eski CoD Zombies seviyelerinin o klostrofobik hissini pekiştiriyor ve haritada yeni alanlar açmak, yeni silahlar ve avantajlar satın almak ve cephaneyi yeniden doldurmak için aynı oyun içi para birimini kullanıyorsunuz. Cehennem İhlali’nde cephane kısıtlı ve kendimi sürekli olarak erzakımı yeniden doldurmak için geziler yaparken buluyorum, o lezzetli, tıknaz, thunk-thunk Xbox 360 dönemi FPS hareketi.

Her sürüde hayatta kalma nişancı oyunu gibi Hellbreach de kesinlikle co-op’ta canlanıyor ve bence “arkadaşlarınıza yetişmek” oyunu olarak çok büyük bir potansiyele sahip, Trackmania ya da Arkadaşlarınla ​​Golf gibi aşırı içerikle dolu olmayan bir şey. -karmaşık ilerleme, ancak arkadaşlarınızı birbirleriyle vakit geçirmeye teşvik edebilecek eğlenceli ve ilgi çekici bir meydan okuma sunar (en azından Discord üzerinden).

Ancak Hellbreach’in gerçek gizli sosu, yaklaşan co-op oyun testinde prime time’a hazır olmayacak. Tam sürümde Hellbreach, ortak silah oyun moduna sahip olacak ve daha sonra Call of Duty (ama takip eden) tarafından eklenen Klasik Counter-Strike oyun tipindeki bu riff, Hellbreach’te en çok heyecanlandığım şey.

OG silah oyunu, tüm oyuncuların silah cephaneliğinin sonuna kadar yarıştığı ve her öldürmenin size listedeki bir sonraki silahı kazandırdığı bir ölüm maçı modudur. Hellbreach: Vegas’ın oyunu, her seviyede belirli sayıda öldürmenin ardından yeni silahların kazanıldığı bir PvPvE ortak versiyonudur. Oyunun çılgın, rekabetçi bir yarışa dönüşmesi beni gerçekten kendine bağladı.

OKU  Oyuncu Red Dead Redemption 2'nin Fotoğraf Modunu Kullanırken Korkunç Bir Ayrıntı Fark Ediyor

Geliştirici Infinity Ape aynı zamanda mini bir Battle Royale modu üzerinde de çalışıyor. Ben de bu modun ortaya çıkacağını görmekten heyecan duyuyorum. Hellbreach’in temel ortak modunu kendiniz denemek isterseniz yaklaşan oyun testine kaydolabilirsiniz. 29 Eylül’den 1 Ekim’e kadar. Hellbreach yıl sonundan önce yayınlanacak ve oyunu Steam’de istek listesine ekleyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.