Oyun Haberleri

Bu RTX 3080 Ti MSI dizüstü bilgisayar şu anda 600 $ indirimli

MSI Vector deal

Noel gününün geride kalmasıyla birlikte birçoğumuz gözünü yılbaşı sonrası indirimlerine çevirdi. Kullanılması gereken tatlı Noel parası veya hediye kartları ile dolu olun, fırsatlar aramak için yılın harika bir zamanı. Şaşırtıcı derecede küçük ve hafif paketlerdeki çok büyük ve güçlü şeylerin hayranları için oyun dizüstü bilgisayarları tam da bilet olabilir. Özellikle NewEgg’de gördüğümüz bu anlaşma gibi bir RTX 3080 Ti dizüstü bilgisayar GPU’su paketliyorlarsa (yeni sekmede açılır).

Yukarıda bahsedilen Nvidia RTX 3080 TI ile birlikte gelen bu 15.6″ MSI Vector GP66 dizüstü bilgisayarı şu anda 600 ABD Doları’na alabilirsiniz. Bu, onu Nvidia’nın üst düzey seçeneğini içeren daha ucuz tekliflerden biri yapar, ancak her zaman ekilme konusunda dikkatli olunmalıdır. Bununla.

Etkileyici bir şekilde etli olsa da, bu canavarın biraz ısındığını ve muhtemelen çok fazla pil ömrü olmadığını tahmin ediyoruz. Isı ve pil sizin için endişelenmiyorsa, üst düzey cesaretleri bir araya getiren bu orta düzey MSI harika bir makine olmalıdır.

Bu etkileyici kartla uyumlu olması için, bu MSI Vector ayrıca bir Intel i9 işlemciye ve 32 GB DDR5 ram’e sahiptir. Bu, 1 TB SSD’sine sığdırabileceğiniz hemen hemen her oyunu çok güzel bir şekilde çalıştırmalı, ardından çok yetenekli QHD 165 Hz ekrana atmalıdır. Ve eğer hoparlörler iyi değilse, toplam fiyatı 1.999 USD olan bir MSI kulaklık da veriyorlar.

(yeni sekmede açılır)

MSI Vektör GP66 | RTX 3080 Ti | Intel i9 | 1.999$ tasarruf 600$
(yeni sekmede açılır)Bu dizüstü bilgisayar, bu fiyatı özellikle güzel bir zevk haline getiren bazı ciddi dahili bileşenlere sahiptir. Kulağa harika görünen bir ekran da dahil olmak üzere harika bir oyun dizüstü bilgisayarı yapan birçok özelliğe sahiptir.

OKU  Sihir okulu simülatörü Mind Over Magic'in oyun testine göz atın

Bu, 5,25 lb veya 2 kg’dan biraz fazla olan ince, taşınabilir bir gövdede çok yetenekli bir oyun makinesidir. En sevdiğimiz dizüstü bilgisayarlarımızdan biriyle pek orada değil (yeni sekmede açılır)MSI Gizlilik (yeni sekmede açılır), biraz daha hafiftir ve tüm stil puanlarını kazanır, ancak Vector biraz daha ucuzdur. Özellikle şu anda.

Yılın bu zamanında alışveriş yapmak ve sizin için doğru dizüstü bilgisayarı aldığınızdan emin olmak her zaman akıllıdır. Korkunç iç yapısına rağmen, tüm gün çalışabilen süper taşınabilir bir şey arıyorsanız, bu MSI Vector sizin için en akıllıca seçim olmayabilir. Küçük bir alana sığdırılan tüm bu güç, özellikle bu fiyata, genellikle bu departmanlarda uzlaşma anlamına gelir.

Gerektiğinde prize takılı olmaktan memnunsanız ve ısı konusunda çok endişeli değilseniz, bu satın alma harika görünüyor. Önümüzdeki yıl için yeni donanımlarla kendinizi şımartmanın özellikle lezzetli bir yolu.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.