Oyun Haberleri

Minecraft Oyuncusu İnanılmaz Buz Teknesi Pisti İnşa Ediyor

minecraft-ice-boat-track

A minecraft oyuncu, oyunda yarattıkları inanılmaz bir buz teknesi pistini sergiliyor ve oyuncuyu dünyanın dört bir yanındaki manzaraları gezmeye çıkarıyor. Buz teknesi parkurları, diğerleriyle birlikte topluluğun başka bir alt bölümüdür. minecraft parkur ve hızlı koşu gibi meydan okuma modları da oyuncular arasında popüler oluyor.


Ne zaman Minecraft oldu ilk olarak 2011’de piyasaya sürülen, pop kültürü üzerindeki etkisini kimse tahmin edemezdi. Geliştirici Mojang, oynayan herkesin hayal gücünü yakalayan, yöntemsel olarak oluşturulmuş voksel tabanlı dünyalarıyla tüm zamanların en çok satan oyununu yaratacaktı. Geliştirici, ustalaşılması gereken yüksek tavanlı basit bina mekaniği yaratarak herkes için bir şeyler olmasını sağladı. Burada görülen parkur gibi daha küçük haritalar bile, öğrenmek için zaman ayırmaya istekliyse, kesinlikle ortalama bir oyuncunun yetenekleri dahilindedir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Oyuncuları Terk Edilmiş Şehri İnanılmaz Hale Getiriyor

Pist, oyuncuları bir tura çıkarıyor minecraft, standart Overworld’e geçmeden önce bir dizi mağarada başlayan buz yolu ile. Daha sonra devam eder minecraftNether ve End’den geçen diğer boyutlar. Reddit kullanıcısı Koning_DanDan, parçanın tamamlanmasının ve test edilmesinin sadece dört saat sürdüğünü iddia ediyor. Bazı minecraft kreasyonların tamamlanması yıllar alabilir, bu nedenle bu kullanıcı burada çok fazla zaman taahhüdü vermiş gibi hissetmeyecektir.

Ben ve kuzenim bir buz teknesi pisti yaptık! (Yapması ve doğrulaması yaklaşık 4 saat sürdü) Umarım beğenirsiniz! Minecraft’tan

OKU  Resident Evil 4 Remake Ön Siparişlerinde İndirim Kazanın

Bu buz teknesi pistinde başlangıçta göründüğünden daha fazlası var. birçoğunun aksine minecraftGenellikle otomatikleştirilmiş deneyimler olan mayın arabası kreasyonları, bu parkur oyuncu tarafından kontrol edilir ve kaygan buz ile üstesinden gelinmesi gereken bir meydan okuma sağlar. Pist, oyuncuyu yüksek seviyelere çıkarmak için dar köşeler ve balçık bloklar kullanır, bu da başarısızlığı önlemek için bir konsantrasyon unsurunun gerekli olduğu anlamına gelir. Hayranlar, 24 saatlik gönderide 7600’den fazla olumlu oy alan parçayı açıkça sevdiler.

piyasaya çıktığından beri, minecraft artık birkaç nesil çocuk ve yetişkine yayılmaya başlayan oyuncu tabanıyla oyun tarihinin en büyük franchise’larından biri haline geldi. Kreasyonların tek sınırı oyuncuların hayal gücü olduğu için Lego benzeri. Bu sebeplerden biri minecraft neredeyse sürekli olarak yayınlanan akıllara durgunluk veren hayran kreasyonlarıyla, olduğu gibi zamanın testinden geçti. Hatta bazı hayranlar kullanıyor minecraft diğer favori oyunlarından bazılarına saygı göstermek için.

minecraft şimdi Mobil, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Switch, Xbox 360 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft’ta Spellcraft Nasıl Uygulanabilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.