Oyun Haberleri

Bu SteelSeries Arctis Pro + GameDAC kulaklığı biraz ısınıyor olabilir ancak 155 doların altındaki fiyatıyla harika bir anlaşma

SteelSeries Artis Pro + gameDAC

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC| 40 mm sürücüler | 10-40.000Hz | Arkası kapalı | kablolu | 249,99$ Amazon’da 152,00 ABD doları (97,99 ABD doları tasarruf edin)
SteelSeries harika oyun kulaklıkları üretme konusunda bir üne sahiptir ve bu Arctis Pro+ modeli de kesinlikle bir istisna değildir. Kristal netliğinde çift yönlü bir mikrofonu, süper rahat bir “kayak gözlüğü” kumaş kafa bandı ve bazı harika ses veren sürücüleri var, ancak burada dikkat edilmesi gereken asıl şey, OLED ekranlı özel DAC+ amplifikatörüdür. Sonuç olarak bu kulaklık kesinlikle harika bir ses çıkarıyor ve bu fiyata doğrudan listenizin en üstüne çıkmalı.

SteelSeries, bir süredir oyun kulaklıklarıyla piyasanın dışına çıkıyor ve sağlam yapım kalitesi, mükemmel ses veren sürücüleri ve mükemmel mikrofonlarıyla oyuncular arasında oldukça itibar kazandı. Ancak övülen kardeşleri arasında bile Arctis Pro + GameDAC’ın hala onu öne çıkaran bazı püf noktaları var ve şu anda Amazon’da 152 $ indirimde olduğu göz önüne alındığında, bakmaya değer olduğunu düşünüyoruz.

Basitçe söylemek gerekirse, 2018’de Arctis Pro + GameDAC’ı incelediğimizde keşfettiğimiz gibi, bu hala paranın satın alabileceği en iyi ses veren oyun kulaklıklarından biridir. Bu üstün ses performansı, sinyal zincirine özel bir DAC ve amplifikatörün eklenmesiyle elde edilir. Bu, bir zamanlar onu DTS Headphone: X surround ses özelliğine sahip sertifikalı Yüksek Çözünürlüklü ses sistemine sahip ilk kulaklık haline getiriyordu.

Geçen yıllarda pek çok şey değişmiş olabilir, ancak değişmeyen tek şey bu özelliğin sağladığı muhteşem ses ortamıdır. Hem oyunlarda hem de müzik dinlemede asıl endişeniz ses kalitesiyse, SteelSeries bugüne kadarki rakiplerinin çoğundan önde olmaya devam ediyor.

  • Son gelişmeleri takip edeceğiz Black Friday oyun bilgisayarı fırsatları tam burada.
OKU  G-Fuel, 2001'in en keskin video oyunu karakterinden ilham alan kaka temalı bir içeceği duyurdu

Nefis müzik tonlarının ve mükemmel doğruluğunun ötesinde bu kulaklık, bir oyun kulaklığında duyduğumuz en iyi mikrofonlardan biri olan efsanevi ClearCast çift yönlü sistemiyle birlikte gelir. Bom, kullanılmadığı zaman kendisini çerçevenin içinde düzgünce gizler ve telaffuzunda, bir sonraki Discord görüşmenizde kesinlikle öne çıkmasını sağlayacak, güzel ve net bir netlik düzeyi sunar. Kafa bandı son derece rahattır ve iç malzeme, SteelSeries’in “kayak gözlüğü kumaşı” olarak adlandırdığı malzemeden yapılmıştır; bu, kafanızın üzerinde yumuşak ancak destekleyici bir his verir.

RGB aydınlatma, her bir kulaklığın etrafında hafifçe parlayan bir halka ile incelikli (bunu hayal edin!) ve genel olarak bu, güven verici derecede birinci sınıf bir donanım gibi geliyor. Özel GameDAC kutusundaki ekran bile bir OLED’dir ve tamamı sağlam ve kullanımı kolay kauçuk kaplı bir kadranla kontrol edilir.

Bir sonraki kulaklık satın alımınızda son nesil pahalı bir kablosuz modele her şeyi dahil etmek cazip gelse de SteelSeries Arctis Pro + GameDAC bazen klasiklere bağlı kalmanın iyi bir fikir olduğunu kanıtlıyor. Yine de mükemmel bir tasarımdır ve kablolu çözümlere bakmanın bir sakıncası yoksa sağladığı mükemmel ses kalitesinden gerçekten çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz. 152 dolar, bu kadar övgüye değer sonik pirzolalar için harika bir fiyattır ve sesin birincil endişeniz olup olmadığını düşünmeye değer.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hogwarts Legacy Şömine Gizli Geçit Olarak İkiye Katlanıyor