Oyun Haberleri

Tesla resmi Steam entegrasyonunu başlattı

Tesla resmi Steam entegrasyonunu başlattı

Tesla’nın sahibi Elon Musk, Temmuz ayında şirketin Steam’i arabalarına entegre etme yolunda “ilerleme kaydettiğini” söyledi. (yeni sekmede açılır), ilk olarak Şubat ayında ilgilendiğini ifade ettiği bir şey. Ve şimdi oldu: Tam Steam mağazası erişimi artık yeni Model S ve X arabalarında mevcut.

Yeni Tesla güncelleme notları “Steam mağazasına doğrudan Tesla’nızdan erişin” (yeni sekmede açılır) belirtmek, bildirmek. “Steam Deck’te doğrulanmış sürükleyici oyunlar satın alın ve oynayın. Steam’in bulut senkronizasyonu ile oyununuzu Tesla’dan veya herhangi bir Steam cihazından devam ettirin. Steam’e erişmek için Uygulama Başlatıcı > Arcade’e dokunun.”

Buhar entegrasyonu, 2022’den itibaren Tesla Model S ve X araçlarında mevcut olacak ve şu anda beta aşamasındadır, bu nedenle, arabanın alev almasına veya bir çocuğun üzerinden geçmesine neden olmayacak olsa da ara sıra aksama veya aksaklıkla karşılaşabilirsiniz. 16GB RAM ve ayrıca “premium bağlantı” gerektirir (yeni sekmede açılır),” aylık 10 ABD doları veya yılda 100 ABD doları olan abonelik tabanlı bir hizmet.

Musk, kişisel Twitter hesabından Steam’in Tesla araçlarda “hatta klavye ve fare ile çalıştığını” belirterek, 2021 ve baz model arabalara yönelik “güçlendirme”nin de sunulacağını doğruladı.

(İmaj kredisi: Elon Musk (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

Tesla araçlarının Steam entegrasyonuna sahip olması şaşırtıcı değil: Cyberpunk 2077 oynayabiliyorlardı. (yeni sekmede açılır) Ne de olsa 2021’in başında. Bu iyi bir fikir mi? Bu çok farklı bir soru. Araba sürerken telefonla konuşmak ya yasa dışıdır ya da “dikkati dağıtmak” konusundaki haklı endişeler nedeniyle çoğu yargı alanında kesinlikle önerilmez, bu yüzden tam dolu bir Steam Makinesini bir arabanın kontrol panelinin ortasına koymanın gerçekten bir sorun olup olmadığını merak etmekte haklıyım. kaya gibi sağlam plan. Bir süre araba sürerken Tesla’da oyun oynayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)zaten bu kararları tam olarak kimin verdiğini merak etmeme neden oluyor?

Steam entegrasyonu, Tesla’nın en son güncellemesindeki tek yeni şey değil. Aynı zamanda bir köpek kamerası, bir “Işık Gösterisi” seçeneği, dokunmatik ekranda garaj kapısı işlevi ve yerleşik kabin kamerası aracılığıyla Yakınlaştırma araması vardır.

OKU  Men of War 2 artık 2024'te erkekleri ve savaşı da sunacak


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.