Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 4 Kasım Cumartesi için ipucu ve cevap #868

Today

Yardımımızla her Wordle oyununu garantili bir kazanan haline getirin. Anında skor artırıcı vızıltıya bugünün cevabıyla başka bir muhteşem zafer için acele edin, sadece bir yardım eli istiyorsanız 4 Kasım (868) ipucu üzerinde düşünün veya bir süre kalıp rehberimize göz atmaktan çekinmeyin.

Bugünün Wordle’ı çok geçmeden beni şaşırttı. Elimde düzgünce sıralanmış üç yeşilim vardı ama oyunu çok uzun süre bitirmek için ne eklemem gerektiğini göremedim. Şans eseri, birkaç (biraz panikle) tahminde bulunmaya yetecek kadar boş satırım kalmıştı ve sonunda ihtiyacım olan harfleri buldum. Vay be!

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 4 Kasım Cumartesi için bir ipucu

Bugünün kelimesinin birkaç anlamı var ama hepsi bir şeyin aşırı uçlarını içerme eğiliminde. Bu kelime aynı zamanda mükemmel bir Sonic The Hedgehog oyununun başlığının arka yarısıdır.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Evet, günümüzün Wordle’sinde bir sesli harf iki kez kullanılıyor.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açılış, benzersiz sesli harfler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm tekrarlanan harfler içerebilir.
OKU  God of War (2018)'in Kratos'u Neredeyse İngilizdi

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Bu galibiyet serisini koruyun. 4 Kasım (868) Wordle’ın cevabı: Çılgınlık.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok geçmiş Wordle yanıtı sığdırırsanız, halihazırda kullanılmış bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 3 Kasım: şevk
 • 2 Kasım: DEĞİN
 • 1 Kasım: GÜRÜLTÜ
 • 31 Ekim: kasvetli
 • 30 Ekim: KASE
 • 29 Ekim: SAHTE
 • 28 Ekim: DUVARCI
 • 27 Ekim: SOYLU
 • 26 Ekim: PİKE
 • 25 Ekim: YENİDEN DENE

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra halinde beş kutu sunar ve bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmak size kalmıştır.

Sen isteyeceksin Güçlü bir kelimeyle başla ALERT gibi — birden fazla sesli harf, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey. Enter tuşuna bastığınızda kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkincinizin birinciye iltifat etmesini, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığını bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz.

OKU  Söylentiler: Leatherface Gün Işığına Kadar Ölebilir

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.