Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #706: 26 Mayıs Cuma

Today

Günlük Wordle oyununuzu genel ipuçlarımız ve püf noktalarımızla geliştirin, ihtiyacınız olursa (kimseye söylemeyeceğiz) bugünkü cevaba gizlice göz atın veya 26 Mayıs (706) bulmacası için ipucumuzla küçük bir rehberlik bulun. Bugün nasıl Wordle oynamak istiyorsanız, biz hallederiz.

Cuma bulmacasına harika bir başlangıç ​​yaptım, ilk satır bazı harika harflerden vazgeçti ve ikincisi bir oyunun değerinde olabilecek kötü tahminleri eledi. Üçüncü seferde başka bir galibiyetten sadece bir yeşil uzaktaydım ve ardından dört kişi anlaşmayı imzaladı ve bana bugünün Wordle yanıtını bol bol nefes alma alanı ile verdi.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

26 Mayıs Cuma için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ının cevabı, bir domuz için eski moda bir terim olduğu kadar, gerçekten sevmediğiniz herkes için genel bir kaba terimdir. Bu kelimeye “_____’den önce inci dökmek gibi” ifadesinde rastlamış olabilirsiniz. Bunda iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünkü Wordle’da yinelenen mektuplar yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

İyi bir başlangıç ​​kelimesi, günlük bulmaca ile zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir, ancak bir kez temel bilgilere sahip olduğunuzda, Wordle’ın bu galibiyetlerini çivilemek çok daha kolaydır. Ve günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zafer gibisi olmadığından, doğru yola girmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

 • İyi bir açılış tahmini, benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin bir karışımını içermelidir.
 • Taktik bir ikinci tahminle harf havuzunu hızla daraltın.
 • Cevapta birden fazla görünen harflere dikkat edin.
OKU  Tatmin Edici Elden Yüzük Klipsi, Crystalians'ın Bir Çekiç Salıncağında Ezildiğini Gösteriyor

Wordle ile zamana karşı yarış yok, bu yüzden cevap için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boş geliyorsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süre uzaklaşmak, galibiyet ile gri kareler arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#706 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonu galibiyetine bir cümle uzaktasın. 26 Mayıs (706) Sözünün Cevabı DOMUZ.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 25 Mayıs: simit
 • 24 Mayıs: SÖYLEMEK
 • 23 Mayıs: KATip
 • 22 Mayıs: IGLOO
 • 21 Mayıs: FIRÇA
 • 20 Mayıs: ŞİŞE
 • 19 Mayıs: YAS
 • 18 Mayıs: KESME
 • 17 Mayıs: TAHTA
 • 16 Mayıs: LATTE

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Silah Uzmanı Goldeneye 007'deki Silahları Analiz Ediyor

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.