Oyun Haberleri

Minik motorlarınızı çalıştırın, bir Hot Wheels Unleashed devam filmi yolda

Minik motorlarınızı çalıştırın, bir Hot Wheels Unleashed devam filmi yolda

Milestone’un küçük arabalarla ilgili büyük yarış oyununun devamı geliyor: Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, 19 Ekim 2023’te PC ve konsollarda piyasaya sürülecek. Devam oyununda bir ton daha fazla araba olacak, lansmanda 130 ve yarışılacak beş ortam olacak. Ayrıca motosikletler ve ATV’lerin yanı sıra sürüşleriniz için tümü çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşılabilen yeni özelleştirme seçenekleri de ekleyecek.

Atılma ve zıplama olmak üzere iki yeni güç, devam oyununda da emrimizde olacak. Atılma, arabanızı yanlamasına kaydırmanıza, rakiplerinizi yana kaydırmanıza veya bitiş çizgisine kadar bir sürüklenme yapmanıza olanak tanır. Zıplamalar, sizi havaya uçuran dikey bir destektir – bilirsin, bir sıçrama – ki bu, kısayollar söz konusu olduğunda kurs tasarımcılarının bir tarla günü geçireceğinden eminim.

İlk oyunun Şehir modu bir tür tek oyunculu kampanya iken, devam oyununun kampanyası, dört orijinal karakterin yer aldığı “gelişmiş, hikaye odaklı” bir deneyim olmayı vaat ediyor. Milestone bir basın açıklamasında, “Her karakterin geçmişi ve kişiliği, yarışçıları büyüleyici bir anlatıya çeken animasyonlu ara sahnelerle sunulacak” dedi.

Burada, PC Gamer’da katkıda bulunan Phil Iwaniuk, ilk Hot Wheels Unleashed’i orta seviye atari yarış oyununun keyifli bir yeniden canlanması olarak müjdeledi. Arabalar “Büyük Hadron çarpıştırıcısından fırlamış gibi etrafta uçuyorlar ve bir şekilde, bir arabanın tüm öngörülebilirliğiyle diğer 11 araca ping atarken, onları loop-de-loop’larda ve keskin virajlarda yönlendirmeniz bekleniyor. ticaret piyasası” diye yazdı.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged ayrıca ilk günden itibaren çevrimiçi çapraz oynatma ve platformlar arası özel parça paylaşımına sahip olacak. Bu, Steam’deki PC ile Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One arasında çalışacak. Crossplay, Nintendo Switch ile kullanılamayacak.

Kendi adıma, bunun için oldukça heyecanlanacak altı yaşında bir çocuk tanıyorum ve bu yolculuk için onunla birlikteyim. Arcade yarışçıları iyidir. Bu konuda benden alıntı yapabilirsiniz. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesi hotwheelsunleashed.com’da bulabilirsiniz.

OKU  Kablosuz GPU güç konektörü 900W'a kadar güç sağlayabilir ve 12VHPWR'den daha uzun bir ömre sahip olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.