Oyun Haberleri

Immortals of Aveum gerçekten bir şans daha vermenizi istiyor, bu yüzden artık Steam’de ücretsiz bir demo var

Immortals of Aveum gerçekten bir şans daha vermenizi istiyor, bu yüzden artık Steam'de ücretsiz bir demo var

Büyü gücüne sahip FPS Immortals of Aveum, Ağustos ayında incelediğimizde pek de kapımızı çalmamıştı: Çekimler eğlenceliydi ama karakterleri ve hikayesi bizi soğukta bıraktı. Ancak modern oyun geliştirmede olduğu gibi, o zamandan bu yana çok sayıda güncelleme yayınlandı; bunlara büyük bir tanesi dün düştü ve şimdi Electronic Arts ve geliştirici Ascendant Studios, ücretsiz bir demo yayınlanmasının oyuncuları bir deneme yapmaya ikna edeceğini umuyor. ikinci bakış.

Demo, yeni oyunsonu içeriği, Yeni Oyun+ modu ve yeni bir Grand Magnus zorluk seviyesi ekleyen büyük Echollector güncellemesinin çıkışıyla birlikte geliyor; adından da anlaşılacağı gibi gerçekten çok zor olması gerekiyor: Düşman sağlığı, savunma, güç ve davranışların tümü “ayarlandı”, bunu “artırılmış” olarak algılıyorum ve savaşta daha az sağlık düşüşü yaşanacak.

Bu noktada güncellemeye verilen yanıtın biraz sessiz olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle, New Game+ modunun kilidi bazı oyuncular için açılmıyor: Son boss savaşından sonra Glaivegate’teki bir tapınaktan erişilebilmesi amaçlanıyor, ancak birçok oyuncu iş bittiğinde bile kilitli kaldığını bildirdi.

Geliştirici Ascendant Studios bunu doğruladı Bir sorun var ve bir düzeltme üzerinde çalışıyor. Bu arada, son bölümün yeniden başlatılması NG+ kilidinin açılmasını düzgün bir şekilde tetikleyebilir, ancak Ascendant Studios bunu önermiyor çünkü işe yarayacağının garantisi yok ve sonunda bir sürü kayıp ilerlemeyi yeniden yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Ancak daha büyük bir sorun şu ki, oyunu oynayan çok fazla insan yok: Steam Grafiklerine göre şu anda Steam’de yalnızca 26 kişi var. Immortals of Aveum çok platformlu bir oyun olduğundan hikayenin tamamını anlatmıyor ama kesinlikle harika değil. Sanırım EA, demonun devreye girmesini umduğu yer burası: Eğer yeterli sayıda insanı, onlara ücretsiz bir kemik atarak Immortals of Aveum’u denemeye ikna edebilirse ve oyun, çeşitli güncellemeler boyunca yeterince sıkılaştırılırsa, iyi bir izlenim, o zaman belki bir geri dönüş şansı olabilir. Kesinlikle bu noktada kaybedecek bir şey yok.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Armored Core 6'yı üç kez yenmelisiniz; hem NG+ hem de NG++'da yeni görevler, parçalar ve oyunun en heyecan verici sürprizlerinden bazıları var