Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #819: 16 Eylül Cumartesi

Today

Bugünün faydalı ipucuyla günlük Wordle oyununuzu doğru yöne doğru küçük bir adım atın ya da doğrudan kazanmaya başlayın; bu tamamen sizin seçiminiz. 16 Eylül (819) Wordle’a nasıl yaklaşmak isterseniz isteyin, biz hallederiz.

Bugün harika bir başlangıç ​​yaptım, ilk harf kilitlendi ve yolu gösterecek iki sarı kaldı. Üçüncü gidişimde bariz bir hata yapmamak ve bunu düzeltmek için fazladan bir satır harcamak zorunda kalmaktan başka ne isteyebilirdim ki? Ah, kahretsin. En azından sonunda bugünün Wordle cevabını aldım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

16 Eylül Cumartesi için Wordle’den bir ipucu

Bugünkü Wordle’ı çözmek için göksel varlıkları düşünmeniz gerekecek. Bu yaratıklar genellikle haleler ve tüylü kanatlarla tasvir edilir, ancak İncil’e göre daha doğru versiyonlar, gözlerin olmaması gereken yerlerde çok fazla gözün bulunduğu tuhaf formlara sahip olma eğilimindedir. Gerçekten “korkma”. Bugün bulabileceğiniz iki farklı sesli harf var.

Bugünkü Wordle’da çift harf var mı?

Günümüz bulmacasında hiçbir harf iki kez kullanılmamaktadır.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açılış, benzersiz sesli harfler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm tekrarlanan harfler içerebilir.
OKU  Oynamadığınız en popüler battle royale önümüzdeki hafta F2P'ye çıkıyor

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

#819 Wordle’ın cevabı nedir?

Hadi devam et. 16 Eylül (819) Wordle’ın cevabı: MELEK.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok geçmiş Wordle yanıtı sığdırırsanız, halihazırda kullanılmış bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 15 Eylül: ÇALIŞMA
 • 14 Eylül: RAYON
 • 13 Eylül: TEMİZLEMEK
 • 12 Eylül: HIZLA ÇIKARMAK
 • 11 Eylül: DAHA ESKİ
 • 10 Eylül: ALINTI
 • 9 Eylül: ŞANSLI
 • 8 Eylül: ROUSE
 • 7 Eylül: İKAMET
 • 6 Eylül: GNASH

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra halinde beş kutu sunar ve bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmak size kalmıştır.

Sen isteyeceksin Güçlü bir kelimeyle başla ALERT gibi — birden fazla sesli harf, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey. Enter tuşuna bastığınızda kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkincinizin birinciye iltifat etmesini, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığını bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz.

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 3'teki bir hata, her oyuncuyu aynı noktada ortaya çıkarıyor ve aralıksız bir kan banyosunu tetikliyor

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.