Oyun Haberleri

Cook Serve Forever Mayıs’ta piyasaya sürüldüğünde, bir mutfak serüvenine hazırlanın

Cook Serve Forever Mayıs'ta piyasaya sürüldüğünde, bir mutfak serüvenine hazırlanın

Süper şarjlı yemek pişirme oyunu Cook Serve Forever, 8 Mayıs’ta erken erişime açılacak. Haberler, geliştirme stüdyosu Vertigo Gaming Inc.’in bir sonraki yemek pişirme macerasına bakan yeni bir fragmanla birlikte geliyor. önceki Cook Serve sürümlerinin devamı değil.

“Cook Serve Forever, adında bir yemek arabası ve bir rüyadan başka hiçbir şeyi olmayan, evde yetiştirilmiş bir şef olan Nori Kaga olarak oynadığınız bir yemek pişirme macera oyunudur. Menünüzü yönetin, lezzetli tarifler öğrenin ve çeşitli arkadaşlarla tanışın ve mutfakta mükemmelliğe giden yolda düşmanlar,” diyor resmi açıklama.

Her zamanki gibi tuhaf bir şekilde geçen Cook Serve Forever, Couteau d’Or olarak bilinen bir rehber kitap/yarışmanın dünyanın en büyük şeflerini anlattığı, yakın gelecekte ekolojik olarak yüklü bir solarpunk şehrinde geçecek. Nori Kaga olarak amacınız, kişisel kahramanınız şef Rhubarb ile birlikte adınızı o kitaba yazdırmaktır.

Bunu yapmak için, yiyecek sepeti menünüzü ve tekliflerinizi toplayabileceğiniz en büyük beceriyle yöneteceksiniz. Cook Serve Forever’daki oynanış, Vertigo’nun önceki oyunlarında olduğu gibi, ritmik ve dokunsal yemek pişirme süreci gibi hissettirmeyi amaçlayan “yüzlerce yeni malzeme ve tarif” içeren “tamamen yeni bir dinamik pişirme sistemi” olacak. Erken erişim sürümü, “kabaca oyunun ilk %25’ine” sahip olacak ve gelecekteki sürümler, tüm kampanya için Vertigo’nun bu yılın yazında yayınlamayı hedeflediği yerel bir işbirliği modunu içerecek.

Cook Serve Forever, Vertigo Gaming Inc’in en yeni oyunu ve Cook, Serve, Delicious’ta başlattıkları oyun tasarımlarının devamı niteliğindedir. seri. Görünüşe göre bağımsız bir hikaye ve dünya olsa da, kesinlikle bu oyunları çekici kılan aynı tuhaf ortama ve garip fütüristik karakterlere sahip. Emma Davies, 2020 Cook, Serve, Delicious’ta üçüncü oyunu “mükemmel sığır filetosunu yakmak kadar stresli ve tatmin edici” olarak nitelendirdi! 3?! gözden geçirmek.

Cook Serve Forever, Steam’de Başlayacak (yeni sekmede açılır)30 dolara mal olacak. Cook, Serve, Delicious’a sahipseniz! 3?! Cook, Serve, Delicious’ın tamamına sahipseniz %10 veya %20 indirimli olacak! üçleme. Ayrıca, lansmandan sonraki ilk hafta için %10 indirimli olacak ve bu, önceki sahipler için birikiyor.

OKU  Dünyanın en büyük oyunlarından biri olan Roblox, Meta Quest VR'ye geliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.