Oyun Haberleri

Bungie, Destiny 2 Lightfall İlerleme Engelleme Hatası Hakkında Uyardı, Geçici Çözüm Sunuyor

destiny 2 strand super ability

Bungie uyarıyor Kader 2 ışık düşmesi genişlemenin yeni Hypernet Current Strike etrafında dönen kampanyası için ilerlemeyi engelleyen bir hatanın oyuncuları. Bir geçici çözüm var, ancak Bungie, hatayı tetiklemenin ne kadar kolay olduğu konusunda oyuncuları uyarmaya devam ediyor. Canlı hizmet oyunları için yeni genişletmeler genellikle öngörülemeyen hatalara yol açabilir ve Kader 2 sık sık bunun bir örneğidir. Bungie, kredisine göre, sorunları iletmek ve düzeltmeler üzerinde çalışmak için genellikle hızlıdır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yeni ışık düşmesi için genişleme Kader 2 28 Şubat’ta resmi olarak lanse edildi ve oyuncuların Neptün gezegenine yolculuk yaptıkları bir hikaye kampanyasının kilidini açtı. Neptün’de nüfus hiçbir yerde bulunamaz. Bir nevi saklandılar, CloudArk’ta uyudular ve gezegen güvenli olana kadar sanal hayatlar üstlendiler. A ışık düşmesi Bunlardan biri olan Hypernet Current adlı grev Kader 2‘nin zindan benzeri görevleri, oyuncuları CloudArk’a saldırıp bulaştırmaya yönelik bir Taken çabasına karşı savunma görevi verir.

İLGİLİ: Destiny 2, Potadaki Jotunn Egzotik Füzyon Tüfeğini Devre Dışı Bıraktı

Bu Hypernet Current Strike, aynı zamanda ışık düşmesi hikaye kampanyası. Strike’ın kampanya versiyonu normal olandan biraz farklı olsa da, oyuncular sonunda ilerlemek için onu tamamlamakla görevlendirilecekler. Bu hatanın köküdür. Kampanyada ulaşmadan önce Hypernet Current Strike ile oynamak mümkündür. Ancak, oyuncular bunu yaparsa, Kader 2 kampanyada ilerlemek için gereken doğru sürümü yüklemez. Oyuncular sıkışacak.

OKU  Valve, OLED ekranlı ve yeni Sephiroth APU'lu 'kesin birinci nesil Steam Deck'i'ni tanıttı

Uzun lafın kısası, hatayı önlemenin en iyi yolu, Hypernet Current Strike’ı tamamlamadan önce yapmamaktır. ışık düşmesi kampanya. Strike, Vanguard oynatma listesinde ortaya çıkabilir, ancak bu, oyuncuları istemeden hatayı yaşamaya zorlayabilir. Ancak Bungie’nin bir geçici çözümü var ve oyuncular başka bir düzeltmeleri de olabileceğini düşünüyor.

Bungie’nin hatayı yaşayanlar için çözümü, Hypernet Current’ı ilk kez kampları için tamamlayacak olan farklı bir oyuncunun Fireteam’ine katılmaktır. Vuruşları düzgün çalışmalı ve dinlenen oyuncunun ilerlemesine izin vermelidir. Bazı oyuncuların kendileri için çalıştığını söylediği bir başka seçenek de Hypernet Current’ı seçip ardından farklı bir zorluk seçmektir. Bu aslında işe yarayabilir veya çalışmayabilir.

Hata oyun içinde hala aktif olsa da Bungie, sorunu aktif olarak araştırdığını ve mümkün olan en kısa sürede bir düzeltme yapacağını onayladı. Bu, birkaç saat veya gün içinde teslim edilebilir. Bungie, önlediğini göz önünde bulundurarak, mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde ele alacaktır. ışık düşmesi oyunu tamamlayan alıcılar. O zamana kadar, dinlendi Kader 2 oyuncuların umarım onlara yardım edebilecek bir arkadaşları vardır.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA FAZLA: Destiny 2: Lightfall – Efsanevi Harekât İçin İpuçları ve Püf Noktaları

OKU  Son Halo Sonsuz Yama, Bazı PC Oyuncularının Oyunu Oynamasını Engelliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.