Oyun Haberleri

Makinenizle çiftçilik yaptığınız oyunun sonunda bir çıkış tarihi var

Makinenizle çiftçilik yaptığınız oyunun sonunda bir çıkış tarihi var

Konsepti ilk gördüğümden ve “bu harika görünüyor” diye düşündüğümden yaklaşık iki buçuk yıl sonra nihayet onu elde edeceğiz. Sonunda, bir tarlayı sürmek, biraz tohum ekmek, onları sulamak ve ardından büyük, tuhaf bir uzaylı meyvesi toplamak için bir makine kullandığınız bir oyun alacağız.

Video oyunları, evet.

Lightyear Frontier geliştiricileri Frame Break, hafta başında yayınlanan yeni bir fragmanın ardından oyunun Mart 2024’te Erken Erişim’e çıkacağını duyurdu. İlk olarak uzun zaman önce tanıtılan bu oyun, makineler ve dört oyuncuya kadar uzaylı bir dünyada ev sahipliği yapmayı konu alan bir oyun. , işbirliği yaparak. Bu çok heyecan verici çünkü açıkçası çok heyecan verici bir fikir.

Yeni fragmanda, sınırın son derece donanımlı çiftçileri makineleriyle tepiniyor, kuşlara ikramlar atıyor ve beklediğiniz gibi çiftçilik görevleri ve çiftçilik oyunu görevleri yapıyor. Bir makine bir ağacı vızıldayarak keserken, bir diğeri tarlayı sürüyor ve üçüncüsü komik derecede büyük bir kazmayla kayalara vuruyor. Bir çiftlik bahçesinde hareket eden bazı mekanizmalar görüyoruz; biri büyük bir hortumla mahsulleri patlatıyor, diğeri hasat için devasa bir emme tabancası kullanıyor.

Fragmandaki temalardan biri de bu gezegende sevimli küçük uzaylı kuşların kanat çırpması ve umarım kendime bir evcil uzaylı kuşu edinebilirim. Ya da en azından uzaylı kuşlara biraz atıştırmalık verin.

Ve tüm bunların arasında kendi kendime şunu düşünüyorum: Vay, dev bir bahçe makinem olsaydı bahçem çok daha büyük olurdu.

Başlayın, teknoloji endüstrisi.

Lightyear Frontier’ı resmi web sitesinde ve Steam’de bulabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Starfield, önümüzdeki hafta gelecek Steam beta güncellemesinde resmi FSR 3 desteğini alacak