Oyun Haberleri

Future Games Show, 50’den fazla oyunla 23 Mart’ta geri dönüyor

Future Games Show 2023 logo.
Future Games Show ile ekip kurun

Future Games Show 2023 logosu.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Future Games Show 2023, yayıncıları gösterinin resmi ortakları olmak için başvurmaya davet ediyor. Herkes şovu yayınlayabilir, ancak resmi ortak olmak için özel bir varlık paketinin yanı sıra Gamesradar+’da resmi ortak yayın ortağı olarak listelenme şansı elde edin (yeni sekmede açılır)başvurular Resmi Akış Ortağı formu aracılığıyla yapılabilir (yeni sekmede açılır).

Gelecek Oyunları Gösterisi Bahar Vitrini (yeni sekmede açılır) Sega’nın yakında çıkacak olan Hyenas ve The Expanse: A Telltale serisi de dahil olmak üzere yılın en heyecan verici oyunlarından bazılarının oyunla dolu bir dizisiyle bu Mart’ta geri dönüyor. Kardeş sitemiz GamesRadar+ tarafından hazırlanan program 23 Mart Perşembe günü 15:00 PDT / 18:00 EDT / 22:00 GMT’de yayınlanacak ve sunuculuğunu… Cloud ve Aerith mi yapacak?

İyi gibi. Aktörler Briana White ve Cody Christian, Final Fantasy VII Remake’te sırasıyla Aerith ve Cloud’u oynadılar ve dünya prömiyerleri, geliştirici röportajları ve konsollara, PC’ye ve VR’ye gelen özel içeriğin bir karışımını içeren gösteriye ortak sunuculuk yapacaklar. Unreal Engine tarafından desteklenen yepyeni bir sanal setin lansmanının yanı sıra 50’den fazla oyunun yer alacağı söylendi.

Future’ın oyun içerik direktörü Daniel Dawkins, “En heyecan verici ve yenilikçi çok platformlu oyunların özenle seçilmiş bir karışımını bir araya getiren 2023’ün ilk yayınımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi. “Oynanabilir demoları olan oyunlara odaklanan yeni Oynanacaklar bölümü ve önümüzdeki haftalarda bahsedeceğimiz başka bir yeni spot ışığı alanı ile şov formatımızda bazı küçük ince ayarlar yapıyoruz.”

Future Games Show 2023, kameraya gülümseyen sunuculara ev sahipliği yapıyor.

(İmaj kredisi: Gelecek)
Ne Zaman İzlemeli?

Tarih: 23 Mart Perşembe, 15:00 PDT / 18:00 EDT / 22:00 GMT
Şurada yayınlanıyor: Twitch, Facebook, YouTube, twitterGamesRadar ve ilk kez TikTok

OKU  Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Briana White, “Future Games Show Bahar Vitrini’ne Cody ile ev sahipliği yapacağım için çok heyecanlıyım” dedi. “Size harika fragmanlar göstermek ve bu yıl çıkacak en iyi oyunlarla ilgili haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bize katıldığınızdan emin olun çünkü çok eğlenceli olacak!”

Gösteri 23 Mart Perşembe günü 15:00 PDT/18:00 EDT/22:00 GMT’den başlayarak Twitch, Facebook, YouTube, twitterGamesRadar ve ilk kez TikTok.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.