Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 2 Kasım Perşembe için ipucu ve cevap #866

Today

Bugünün Wordle’ını çözmek için ihtiyacınız olan tüm yardımı burada bulacaksınız. Kaydırmaya devam edin; yakında 2 Kasım (866) oyunuyla ilgili yeni bir ipucuna, herkesin isteyebileceği tüm ipuçlarına ve tavsiyelere ve ihtiyacınız olması durumunda bugünün Wordle yanıtına ulaşacaksınız.

İlk tahminim tam olarak muhteşem bir başarı değildi -iki sarı harf hiçbir şeyin garantisi değil- ama bugün kazanmak için ihtiyacım olan tek şeyin bu olduğu ortaya çıktı. Bu mektupların ulaşma şekli Orası Ve Orası Düşünce sürecimde her türlü olası çıkmazı hızlı bir şekilde ortadan kaldıran ve beni doğrudan Wordle cevabına yönlendiren küçük bir zincirleme reaksiyonu tetikledi. Yarın yine aynı mı? Görelim.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 2 Kasım Perşembe için bir ipucu

Belirli bir tarihe kadar devam eden veya belirli bir saatten önce başlamayan bir olayı tanımlayan bir kelime ararken bugün zamanı düşünmeniz gerekecek. Örneğin önümüzdeki perşembe ____ sürecek bir indirim.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle bulmacasında yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı kısa ipuçları paylaşacağım. Günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zaferden daha güzel bir şey yoktur.

 • Benzersiz ünsüz ve sesli harflerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmanıza olanak tanıyacaktır.
 • Cevapta tekrarlanan bir mektup olabilir.
OKU  Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir zamanlayıcıyla karşı karşıya değilsiniz, dolayısıyla kazanan kelimeyi bulmak için dünya kadar vaktiniz var (yani gece yarısına kadar). Eğer takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönmeniz ve kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmeniz utanılacak bir şey değil.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Bugünün galibiyeti yaklaşıyor. 2 Kasım (866) Wordle’ın cevabı: DEĞİN.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, eğer o gün için fikirleriniz yetersizse, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 1 Kasım: GÜRÜLTÜ
 • 31 Ekim: kasvetli
 • 30 Ekim: KASE
 • 29 Ekim: SAHTE
 • 28 Ekim: DUVARCI
 • 27 Ekim: SOYLU
 • 26 Ekim: PİKE
 • 25 Ekim: YENİDEN DENE
 • 24 Ekim: NEDEN
 • 23 Ekim: TEMPO

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün beş kutudan oluşan altı sıra sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime ARISE gibi (birden fazla ünlü, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey) iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini iltifat etmeli, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapsayacak başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, üzerinde çalışabileceğiniz ve sizi doğru yola yönlendirecek renkli karelere sahip olmalısınız.

OKU  Marvel Snap Oyuncuları, Collector's Reserve Ödüllerinden Hayal Kırıklığına Uğradı

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.