Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 3’teki bir hata, her oyuncuyu aynı noktada ortaya çıkarıyor ve aralıksız bir kan banyosunu tetikliyor

modern warfare 3

Call of Duty’nin ortaya çıkması, lansman gününde her zaman biraz risklidir, ancak nadiren bu Modern Warfare 3 hatası kadar eğlenceli olurlar. Çok oyunculu oyuna erkenden giren bazı konsol halkı (muhtemelen Yeni Zelanda bölgesi değiştirme hilesini kullanarak), Quarry haritası bazen lobideki her oyuncuyu aynı noktada ortaya çıkaracağından, aralıksız bir kurşun yağmuruna tutuluyor.

Sonuç; sürekli silah sesleri, kan damlamaları ve ölüm çanlarından oluşan duyusal bir kabustur. Rust veya Shipment’ın kasıtlı olarak klostrofobik düzenleri bile Taş Ocağı köşesinin gazabıyla karşılaştırılamaz.

r/ModernWarfareIII’den modernwarfareiii

Quarry hatasının suçlusu belirli bir mod gibi görünüyor: Hardpoint. Reddit kullanıcısı ImSippinTeaInYooHood’un gönderisine göre oyuncular, belirli bir donanım noktasına giden oyunun tanıdık ölüm köşesinde takımların ortaya çıkışlarıyla çakışacağını, ancak bir sonraki donanım noktasının ortaya çıkmasına kadar yalnızca birkaç dakika süreceğini söylüyor.

Dürüst olmak gerekirse, hızlandırılmış bir düşman dağıtım sistemi, XP öğütme amaçları açısından kulağa o kadar da kötü gelmiyor. Tüm maç boyunca her üç saniyede bir doğmak/ölmek istemiyorum, ancak birkaç dakika boyunca bir sürü ekstra öldürme toplamak bu saçmalığa değer. Öldürme yoğunluğu, COD topluluğunun, seride her göründüklerinde Shipment, Rust ve Nuketown gibi mikro arenalara göz dikmesinin tek nedenidir, bu yüzden birçok oyuncunun umursamayacağını bildiğim bu hata.

Yeni oyunla ilk deneyimim. Bu, r/ModernWarfareIII’ün bir oyununda iki kez yaşandı

Ancak bunun uzun süre devam etmesini beklemeyin; yeni bir COD çıktığında düzeltilen ilk şeylerden biri ortaya çıkma tuhaflıklarıdır ve baş stüdyo Sledgehammer muhtemelen biz konuşurken MW3’ün ilk düzeltmesini hazırlıyor.

Bu yüzden, Quarry Death Pit’in keyfini sürdüğünüz sürece çıkarın ve bunu yapmazsanız, oyun öncesi lobide haritaya karşı oy kullanmayı veya bir düzeltme gelene kadar Hardpoint’ten kaçınmayı düşünün.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Eski Warcraft kreatif direktörü Chris Metzen, Blizzard'a geri dönüyor