Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 Glitch, Pearson Float Yapıyor

LoungingCampsideRDR2

İnternette yayınlanan bir ekran görüntüsü, Pearson’ın Kırmızı Ölü Kefaret 2 kampta uzanırken yerin hemen üzerinde yüzer. Bu komik hata, Rockstar’ın 2018’deki hit oyunundan çıkan en son hatadır, ancak sadık hayran kitlesi tarafından keşfedilen son hata olmayacağı kesindir. Kırmızı Ölü Kefaret 2.


Rockstar’ın son sürümü Kırmızı Ölü Kefaret 2 çoğu kişi tarafından mükemmel bir oyun deneyimi ve bazıları tarafından şimdiye kadarki en büyük oyunlardan biri olarak kabul edilir. Az farkla kaybederken savaş tanrısı 2018’in Oyun Ödülleri’nde yılın oyunu için, Kırmızı Ölü Kefaret 2 o yılki Oyun Ödülleri’nde verilen en iyi anlatı da dahil olmak üzere sayısız başka ödül aldı ve şu anda tüm zamanların en çok satan 10 oyunu listesinde rahat bir şekilde oturuyor. 2022’nin sonlarında sızıntı ile erken Grand Theft Auto 6 oynanış, Rockstar hayranları resmi bir duyuru için can atıyordu, ancak diğerleri gözlerini ufukta daha da dikti ve ufuk açıcı Vahşi Batı serisinin bir sonraki girişine kadar zamanlarını bekliyorlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Red Dead Redemption 2 Oyuncusu Oyunda Efsanevi John Wayne Karakterini Yeniden Canlandırıyor

Reddit kullanıcısı WintonHolmes, en son teknik aksaklıklarını şu adreste yayınladı: Kırmızı Ölü Kefaret 2, bu da neşeli huysuz Pearson’ı bir kovboy sihirbazı gibi yerden yukarıda süzülürken gösteriyor. Oyuncu karakteri Arthur Morgan ön planda dururken, Pearson oturmuş bir pozisyonda gelişigüzel bir şekilde sigara yakıyor, dağınık bir yükün üzerinde havada süzülüyor ve kendi yerçekimine meydan okumasından habersiz. kadar topraklanmış ve sürükleyici bir oyun Kırmızı Ölü Kefaret 2 bunun gibi görsel bir hatayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Reddit yorumları çoğunlukla tek bir merkezi şaka önermesinin temasını takip etti; Pearson’ın keyif almaya çalıştığı sigaranın içinde ne olabileceğini merak ediyordu.

OKU  Bu ASMR videosunda küçük bir Lego OLED terminalinin yapımını izleyin

Rockstar’ın şu anki yeni oyun hızıyla, çevreyle ilgili herhangi bir bilgiyi açıklamayı seçmesi on yıl alabilir. Kırmızı Ölü Kefaret 3. Bu arada oyuncular hayran kalmaya devam ediyor. Kırmızı Ölü Kefaret 2‘in sürükleyici kampanyası ve devasa açık dünyası ve WintonHolme’un durumunda, görsel kusurları karşısında şaşırmadı. Bazı taraftarların şüpheleri olsa da Kırmızı Ölü ÇevrimiçiRockstar’ın ticari olarak daha başarılı olması lehine ilgi ve destek eksikliğini gerekçe göstererek Grand Theft Auto Çevrimiçi, Batı destanının bir sonraki bölümü gelene kadar oyuncuların ilgisini çekecek tonlarca içerik var.

Steam’in en çok oynanan oyunlarının listelerini süslemeye devam eden Kırmızı Ölü Kefaret 2 çıkışından yaklaşık beş yıl sonra devam ediyor. WintonHolme’unki gibi gönderiler, oyunun boyun eğmez kalıcılığının bir hatırlatıcısı olmasının yanı sıra, bazen yürek burkan ve içe dönük olabilen bir hikayeden eğlenceli bir hafiflik molası veriyor.

Kırmızı Ölü Kefaret 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da kullanılabilir.

DAHA: Neden Red Dead Redemption 2’nin Saint Denis’i Kendi Spin-Off Oyununu Yaratmalı?

OKU  Blade Runner'dan bu uçan araba, Cyberpunk 2077 ile modifiye edildiğinde kendini evinde gibi hissediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.