Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Bug, Oyuncuların Duvarların İçinde Kaybolmasına İzin Veriyor

call of duty modern warfare 2 embassy wall glitch

Hata ve aksaklıklar yeni bir şey değil Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ve bu sonuncusu, oyuncuların esasen belirli yerlerde duvarların içinde kaybolmasına izin vererek onlara büyük bir haksız avantaj sağlıyor. için büyük bir hafta Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ve çekirdek Modern Savaş 2 Sezon 2’nin hafif bir gecikmeden sonra birkaç gün içinde resmi olarak başlaması deneyimi. Activision geçtiğimiz günlerde yeni oyun modları, silahlar, operatörler ve Ashika Island Warzone haritası içeren Sezon 2 içeriğinin bir yol haritasını paylaştı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

2. Sezon açıklaması herkesi etkilememiş olsa da, bazıları oyunda bulunan çeşitli hatalar ve aksaklıklar da dahil olmak üzere artan sayıda sorunla ilgili endişelerini artırdı. Bazılarının oldukça küçük ve doğası gereği daha kozmetik olduğu kanıtlanmıştır, ancak son zamanlarda dahil olmak üzere keşfedilen birkaç oyun bozma sorunu olmuştur. Savaş alanı düşman oyunculara ping atan ve birkaç saniye yerine turun geri kalanında aktif kalan bir keşif uçağıyla ilgili hata. Ancak bu son keşif, oyunculara maçları mahvetmenin başka bir yolunu sunuyor.

İLGİLİ: Bizarre Warzone 2 Glitch, Rainbow Lights Oyun Dünyasını Kapsıyor

Oyuncular tarafından yeni bir duvar hatası keşfedildi ve ne yazık ki bu hata, Görev çağrısı: Savaş bölgesi 2 Ve Modern Savaş 2 çok oyunculu bu Savaş alanı Bu keşif, bir maç sırasında başka bir oyuncudan öğrenen TikTok’ta Traydavis20 tarafından vurgulandı. Al Mazrah City’de, oyuncuların bir duvardan geri zıplamak ve haritanın altında tamamen kaybolmak için kullanabilecekleri belirli bir bina var. Gazın gelmesiyle birlikte, oyuncuların bir merdiven bulup dışarı çıkması gerekecek, böylece aksaklık tüm maç boyunca kullanılamayacak.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #812: 9 Eylül Cumartesi

Modern Warfare 2 çok oyunculu açısından keşif, Embassy haritasında oynarken Varis adlı bir TikToker’dan geliyor. Belirli bir odada yunus dalışı tekniğini kullanarak, oyuncular temel olarak duvarı aşabilir ve haritanın dışına çıkabilir. Ne yazık ki diğer oyuncular için bu, kişiye diğer oyuncuları alt etmek için harika bir bakış açısı sağlarken, aslında onları herkes için görünmez kılar.

Şu an itibariyle, bu sorunların gelecek Sezon 2 sürümünde çözülüp çözülmeyeceği bilinmiyor. Daha da endişe verici olan şey, oyuncuların haksız bir avantaj için saha dışına çıkmalarının ilk örneği değil, çünkü bu sorunlar içeride yaygın. Savaş alanı ve son birkaç ana hat Görev çağrısı oyun yayınları.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 – Ashika Island ile Rebirth Island’ı Karşılaştırma

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rogue Trader, bir video oyununda ilk kez Warhammer 40K'nın en ilginç konumlarından birini sergiliyor