Oyun Haberleri

Apex Legends Hayranları Takım Ölüm Maçı Özelliği Konusunda Bölündü

Apex Legends Team Deathmatch Season 16

Bazı Apex Efsaneleri hayranlar, gelecek sezon çıkacak olan Team Deathmatch modunda takımların nasıl oluşturulduğuna üzülüyor. 16. sezonda Apex Efsaneleri Oynanışı önemli ölçüde sarsabilecek bir dizi değişiklik içeriyor, bazı hayranlar yeni LTM’nin yayınlanmadan önce bir değişiklik yapabileceğini düşünüyor.


Adından da anlaşılacağı gibi Team Deathmatch, yeni bir LTM’dir. Apex Efsaneleri bu, altı kişilik iki takımı karşı karşıya getirir. Oyun modu, üç raundun en iyisinden oluşur ve her raundu kazanmak için gereken öldürme sayısı 30’dur. Team Deathmatch, oyuna Control LTM’ye benzer şekilde hızlı tempolu bir dinamik katıyor gibi görünüyor. Apex Efsaneleri, daha küçük ölçekte de olsa. Pek çok hayran bu yaklaşan LTM için heyecanlı görünse de, eleştirmenleri de eksik değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: İptal Edilen Apex Legends Tek Oyunculu Oyun Yüzeyi Çevrimiçi Ayrıntıları

Reddit’te Lilbentley olarak bilinen bir kullanıcı, Apex Legends News’ten Team Deathmatch’teki her takımın üç oyuncudan oluşan iki gruptan oluşacağını ortaya koyan bir tweet’in altını çizdi. Bu, bir oyuncunun takımında toplam altı oyuncu olmasına rağmen sadece iki arkadaşıyla takım kurabileceği anlamına gelir. Lilbentley sormaya karar verdi Apex Efsaneleri topluluk bu değişiklik hakkında ne düşündüklerini ve görünüşe göre herkes bu çöpçatanlık sisteminden memnun değil.

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? apexlegends’ten

OKU  Detroit: Become Human'ın geliştiricisinin Star Wars'a yönelik yaklaşımı hâlâ hazırlanıyor ve stüdyonun her zamanki hikaye anlatma tuhaflıklarına sahip olacak: 'Oyun bitmedi. Herkes ölebilir'

Yorum bölümünde, konu hakkında yorum yapan oyuncu sıkıntısı yoktu, konu zaten 2.1K’dan fazla oy aldı ve 300’den fazla yorum aldı. Tartışmalar arasında, birkaç oyuncu Team Deathmatch maçlarında ikiden fazla kişiyle sıraya girememenin önemli bir dezavantaj olduğunu belirtti. Bir kullanıcı, “Bu berbat, insanların bu oyunu oynamamalarının nedeni, tüm arkadaşlarıyla sıraya girememeleridir” dedi. Ayrıca başka bir oyuncu, ikiden fazla arkadaşla oynayamamanın, Aşırı İzleme 2 son zamanlarda daha

Team Deathmatch için sıraya girerken önceden hazırlanmış mangaları üç kişiyle sınırlamanın olası faydaları olduğunu belirtmekte fayda var. Birkaç oyuncu, altı kişilik önceden hazırlanmış gruplarla karşılaşmanın, tek başına sıraya giren veya yalnızca bir veya iki arkadaşıyla oynayanlar için çok sinir bozucu olabileceğini öne sürdü. Ancak başka bir kullanıcı, Respawn’ın büyük önceden hazırlanmış gruplardan oluşan takımları eşleştirmede birbirlerine karşı yerleştirmeye öncelik verebileceğini söyleyerek karşı çıktı.

14 Şubat’ta Sezon 16 ile birlikte geldiğinde bu yeni SSM’nin hayranlarının tepkisini görmek ilginç olacak. Apex Efsaneleri, Team Deathmatch’in üç haftalık çalışmasının ardından başlıyor. Umarız bu dönüşümlü modlar, kontrol etmek isteyenler için oyunu canlı tutar. Apex Efsaneleri önümüzdeki haftalarda.

Apex Efsaneleri şu anda Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için kullanılabilir.

DAHA: Apex Legends: 2023 Dereceli En İyi 10 Silah

OKU  Bağımsız oyunun bağımsız oyunu Epic'te ücretsiz

Kaynak: Dexerto

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.