Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Klibi, Son Bir Dövüş Sırasında Trajik Başarısızlığı Öne Çıkarıyor

Vehicle driving near the water in Call of Duty Warzone 2

bir klip Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 maçı kaybetmek için acımasız ve trajik bir şekilde ölen bir oyuncuyu gösterir. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda Sezon 1 Yeniden Yüklendi, Sezon 2 15 Şubat’ta başlıyor ve oyunda bazı önemli değişiklikler getiriyor. Örnek olarak, Activision farklı bedenlerdeki yelekleri kaldırıyor. Savaş bölgesi 2tüm oyuncuların varsayılan olarak üç plakalı bir zırh yeleği ile başlamasını sağlar.


Activision ayrıca iyileştirmeler yapıyor Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 2. Sezonda, kullanıcılar bonusu ve nihai avantajları çok daha hızlı kazanacak. Değişikliklere rağmen, oyunun temel oynanış döngüsü Savaş bölgesi 2 oyunculara verilen daire içinde mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalma görevi verildiği için aynı kalır. Şimdi bir Görev çağrısı Taraftar, bir maçın finalinde trajik ölümlerinin bir videosunu paylaşıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Call of Duty: Warzone 2 Oyuncusu Hiçbir Şey Yapmadan Maçı Kazandı

ph0enix76 adlı bir Reddit kullanıcısı, son çembere kadar araç sürmeleriyle başlayan bir video paylaştı. Oyuncu, iki rakibi yere devirmeden ve birini öldürmeden araçtan iniyor ve bunu kazanabilecekleri görülüyor. Savaş bölgesi 2 kibrit. Ancak park halindeki araç tepeden aşağı yuvarlanmaya başlar, anında onları öldürür ve maçı ph0enix76 ikinci sırayı alarak bitirir. Bir maçı kaybetmenin talihsiz ve trajik bir yolu Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2ancak yorumlar bölümündeki diğer oyuncular o kadar sempatik görünmüyor.

OKU  Örümcek Adam: Miles Morales Hayranları, Aaron Amca Hakkında Kolayca Gözden Kaçan Bir Ayrıntıya Dikkat Çekti

CODWarzone’dan kaybetmenin çok acımasız bir yolu

Birçok Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 hayranlar ph0enix76’yı son çembere bir araç getirdiği için eleştiriyor, birkaçı oyuncunun talihsiz ölümü için hiç üzülmediklerini belirtiyor. Hatta bazı kullanıcılar, ph0enix76’nın bir aracı bu şekilde kullandığı için hak ettiğini aldığını söylüyor ve bir taraftar, Activision’ın maçın bu aşamasında tüm araçları devre dışı bırakmasını istiyor.

Öte yandan, birkaç oyuncu tamamen araç kullanımına karşı değil ve oyuncuların maç kazanmak için herhangi bir oyun içi mekaniği kullanmasına izin verildiğini iddia ediyor. Tüm yorumlar bölümü çoğunlukla, araçlardan yararlandığı için ph0enix76’yı ayıplayan birçok kullanıcıyla dolu, birkaçı da oyunun kuralları dahilinde oynadıklarını belirtiyor. Activision’ın son çemberde araç kullanımını devre dışı bırakıp bırakmadığını görmek ilginç olacak, çünkü bu, kullanıcılar arasında büyük bir şikayet gibi görünüyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncu tabanı

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 – Ashika Adası’ndaki Tüm İlgi Çekici Noktaların Açıklaması

OKU  Resident Evil 4 remake, ilk büyük dövüşü atlamanıza izin veren komik bir Paskalya yumurtasına sahiptir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.