Oyun Haberleri

Minecraft, 1.20 sürümünde gelen büyük, disket Sniffer çetesini ortaya koyuyor

Minecraft Sniffer mob lies on the ground with its six legs splayed out beside a bunny.

Bunu açıkladıktan sonra arkeoloji Bir sonraki güncelleme için Mojang bugün başka bir güncellemeyle geri döndü. minecraft 1.20 ifşa ve bu sefer büyük eski Sniffer çetesi. Geçen yaz topluluk mafyası oylamasını kazandıktan sonra geleceğini zaten biliyorduk, ancak oyun içi modelinin nasıl görüneceğini ilk kez görüyoruz ve sanırım ilk yutturmaca çünkü bu büyük yosunlu dostum kesinlikle devam edecek.

Mojang, geçen haftaki arkeoloji duyurusunun bir parçası olarak öğrendiğimiz bir ayrıntıyla, “Sniffer yumurtaları, çöl tapınaklarının yakınında yeni tanıtılan arkeoloji alanlarında bulunabilir” diyor. “Oyuncular, yeni ortaya çıkarılan yumurtayı, büyüyüp büyük koklayıcıya dönüşecek olan bir bebek burnuna dönüştürebilir. Yeni mafya, bir zamanlar dünya üzerinde dolaşırken eski tohumları ‘koklayabilir’. Yeni tohumlar, benzersiz dekoratif bitkilere dönüşecek. “

Mojang bugün Sniffer’ın birkaç fotoğrafını yayınladı. duyuru yazısı (bebek Snifflet versiyonunun hiçbiri olmasa da, üzgünüm) ve gerçekten reklamı yapılan kadar büyük. Sniffer’a kendim oy verdim ve sahip oldukları komik küçük flop pozlarına bayılıyorum. Keşke Mojang, boyutu için bir köylü atsaydı. Henüz görmediğimiz Sniffer’ların diğer parçası, kazabilecekleri bu antik bitkilerin neye benzeyeceği.

Arkeoloji özelliği gibi Mojang, Sniffer’ın Minecraft Java anlık görüntülerine ve Bedrock sürüm betalarına “çok yakında” geleceğini söylüyor. Sniffer’ın ilk anlık görüntü yinelemesinin, daha sonra çıkacak lansman sürümü için amaçlandığı gibi hayatta kalma modunda kazmak yerine onları yumurtlama yumurtası yoluyla oluşturabileceğiniz yaratıcı modda bulunacağını unutmayın.

Cuma günkü duyuruda söylediklerini yineleyen Mojang, “Gözlerinizi dört açın, Minecraft 1.20’ye dahil edilecek özellikleri açıklamayı henüz bitirmedik.” Görünüşe göre sürüm 1.20’nin pek çok gizemi devam ediyor.

(İmaj kredisi: Mojang)

(İmaj kredisi: Mojang)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Valve, Counter-Strike 2'nin bu yaz çıkacağını söyledi, şimdi 'yakında çıkacağını' söylüyor