Oyun Haberleri

Wordle bugün ipucu ve cevap: Hadi çözelim #595, 4 Şubat

Today

Sözünüzü tutun (yeni sekmede açılır) Galibiyet serisi hafta sonu boyunca devam ediyor — bugünün Wordle yanıtı tam da bu sayfada sizi bekliyor. Günlük bulmacayı kendi zamanınızda çözmek ister misiniz? Ardından, yararlı ipuçlarımıza ve kılavuzlarımıza göz atmak için bir dakikanızı ayırın veya oyunu ele vermeden sizi doğru yöne yönlendirmek için aşağıdaki 4 Şubat (595) Wordle için ipucunu kullanın.

Sarıdan sonra sarıya döndüm, ta ki… ah, tam olarak değil. Neyse ki son bir tahminim vardı ve bu da beni tatmin edici bir zafere götürmek için yeterliydi.

Kelime ipucu

4 Şubat Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, ışığı olmayan herhangi bir oda veya alan anlamına gelir. Bunun nedeni, bir ışık kaynağının mevcut olması ancak kapatılmış olması veya hiç ışık olmaması olabilir. Bugün iki sesli harfi ortaya çıkarmanız gerekecek.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 595 cevabı nedir?

Hafta sonları kazanmak içindir. 4 Şubat (595) Wordle’nin cevabı SÖNDÜR.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 3 Şubat: FLÖRT
 • 2 Şubat: ŞİRK
 • 1 Şubat: AZARLAMAK
 • 31 Ocak: GEÇMEK
 • 30 Ocak: özlem
 • 29 Ocak: BALIKLI
 • 28 Ocak: FLÖRT
 • 27 Ocak: ENDİŞELENMEK
 • 26 Ocak: ETLİ
 • Ocak 25: MISIR

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Konami işleri daha da karıştırıyor, şimdi Metal Gear Solid koleksiyonunun 1080p ve 60 fps'de çalışacağını söylüyor

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.