Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2, Nakit ve Mağaza Fiyatlarında Büyük Değişiklikler Yapıyor

call of duty warzone 2 money

Infinity Ward ve Raven Software, Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2oyun dünyasında yağmalanabilir nakit miktarını artırırken aynı zamanda mağazalardaki fiyatları düşürür. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 genellikle Caldera haritasından bir adım yukarı olarak kabul edildi, ancak hala Verdansk’ın ihtişamlı günlerinin gerisinde kaldığını düşünenler var. Geliştiriciler artırmak istiyor Savaş bölgesi 2 Yaklaşan 2. Sezon güncellemesiyle büyük bir şekilde, ancak bu arada hayran geri bildirimlerini ele alan değişiklikler oluyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

büyük bir kısmı Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi games, daha sonra Satın Alma İstasyonlarında yararlı öğeler satın almak için kullanılabilecek nakit topluyor. Nakite bağlı olarak Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncuların elinde, zırh plakalarından İHA’lara ve hatta Gulag karşılaşmasını kazanamayan yere düşen ortaklarına kadar her şeyi satın alabilirler. Bir sürü parayı istiflemek, başarı için önemli bir bileşendir. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2ancak birçok oyuncu oyundaki para miktarı ve mağazadaki şeylerin maliyeti konusunda eleştirel olmuştur.

İLGİLİ: Komik Call of Duty: Warzone 2 Klibi Destansı Anın Mahvolduğunu Gösteriyor

değişiklikler Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2Infinity Ward, Twitter’da oyuncuların paralarının karşılığını daha fazla alabilmeleri için “fiyatların dengelenmesi” ile BR’de artık daha fazla yağmalanabilir nakit olduğunu duyurmasıyla birlikte, ekonomisi bu şikayetlere yanıt veriyor. Daha spesifik ayrıntılar bu hafta sonra gelecek, yani Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 Kesin sayıları isteyen hayranların bizi izlemeye devam etmesi gerekecek.

OKU  The Witcher'dan ayrıldıktan sonra Henry Cavill, Süpermen olmayacak.

Süre Görev çağrısı hayranlar, yapılan herhangi bir olumlu değişiklikten şüphesiz heyecan duyacaklardır. Savaş bölgesi 2, diğerleri şüphesiz daha çok Sezon 2’nin sakladıklarıyla ilgileniyor. Bu yazının yazıldığı sırada, konuyla ilgili pek fazla ayrıntı yayınlanmamıştı. Savaş bölgesi 2 2. sezon, ancak bu hafta daha sonra blog yazısı ile bilgi gelmesi de mümkün. Hayranlar bunu biliyor Savaş bölgesi 2 2. Sezon, Rebirth Island’a benzer yeni bir küçük boyutlu harita getirecek, bu yüzden belki bu hafta da uygun bir açıklama alabilir.

Biraz Görev çağrısı hayranlar bunu öğrenince hayal kırıklığına uğradılar Savaş bölgesi 2 2. Sezon çıkış tarihi 15 Şubat’a erteleniyordu, ancak umarız yaşam kalitesindeki değişiklikler ve yeni içerik beklemeye değer.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için mevcut.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 Söylentileri ve Şimdiye Kadar Sızıntılar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.