Oyun Haberleri

Endless Dungeon’ın bir çıkış tarihi vardır ve Dungeon of the Endless’ı ücretsiz olarak edinebilirsiniz

Endless Dungeon'ın bir çıkış tarihi vardır ve Dungeon of the Endless'ı ücretsiz olarak edinebilirsiniz

Amplitude’s Endless serisindeki bir sonraki oyun, 2014’ün Dungeon of the Endless oyununun devamı olan Endless Dungeon olacak. (yeni sekmede açılır), bu benim onun aslında bir devam filmi olmadığını söylemenin kaçamak yolu. Bunun biraz kule savunmasının dahil edildiği roguelike bir taktiksel RPG olduğu yerde, yeni oyun daha çok biraz kule savunmasının eklendiği bir çift çubuklu nişancı oyunu gibi görünüyor. 14 Mayıs

Fragman, Overwatch ve Hades arasında bir geçiş gibi görünmesini sağlıyor ve umarım Hades gibi oynar. Kendiniz öğrenmek istiyorsanız, Endless Dungeon’ın geliştirme aşamasındaki yapısına 30 Ocak’a kadar erken bir göz atabilirsiniz, ancak bunu yalnızca Last Wish dijital sürümünün ön siparişini verirseniz yapabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Ayrıca kahraman görünümleri, rozetler, avatarlar, film müziği, sanat kitabı ve hem kapalı betaya hem de çıkışından 48 saat önce tam oyuna erişim gibi bonuslarla birlikte gelir.

Mevcut OpenDev dönemi Amplitude, “Final Rodeo” adını veriyor ve tek oyunculu veya ortak çok oyunculu modda dört kahraman olarak oynamanıza izin veriyor: Yoldaş (Gunsmith), Bunker (Tank), Blaze (Artificer) ve Shroom (Medic). Oyuna açık dört bölge, Shelldiver adında yeni bir bölüm sonu canavarı ve görevler arasında takılabileceğiniz, silahlarınızı değiştirebileceğiniz ve farklı etkileri olan içecekleri deneyebileceğiniz bir Salon var. Kulağa biraz Deep Rock Galactic’in Abyss Bar’ı gibi geliyor. Bir müzik kutusu olmasını umalım.

Rick Lane, geçen yıl Endless Dungeon’ın bir versiyonunu denedi. Zorluğunu vurgulayarak, “Kaynak biriktirmek için kapıları açmalısınız, ancak açtığınız her kapı potansiyel olarak haritaya başka bir düşman yumurtlayan kovan ekler. Sonuç olarak, bahisler hızla artar. Düşman dalgaları birkaç dakikada bir tetiklenir ve üçüncü veya dördüncü dalgada sağlam bir savunma oluşturmadıysanız, kristal robotunuz yıldız tozuna dönüşecek. Kristalin etrafında dönmeye de güvenemezsiniz. Bir sonraki alana erişmenize izin vereceğiz, bu da savunmanızın kristal robotun yolu boyunca sürekli olarak güçlü olması gerektiği anlamına geliyor.”

Amplitude, Endless Space 2’yi de desteklemeye devam ediyor ve şu anda bir yama üzerinde çalışıyor (yeni sekmede açılır) bu görünüşe göre “son DLC, Uyanış ve bazı hata düzeltme ve dengeye odaklanacak.” Ayrıca, ücretsiz Endless Space 2 web çizgi romanlarını toplayacak olan Titan Comics aracılığıyla 7 Mart’ta Endless Space 2 Stories adlı bir çizgi roman yayınlamayı planlıyor. (yeni sekmede açılır) baskı şeklinde.

Amplitude’un topluluk sitesinde bir hesaba kaydolarak, Steam’de etkinleşen Dungeon of the Endless’ın ücretsiz bir kopyasını alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır), stoklar tükenmeden. Bazı DLC’leri ve diğer ücretsiz içerikleri bulmak için ödüller sayfasını aşağı kaydırın. Bu arada, Endless Dungeon Steam’de ön sipariş edilebilir (yeni sekmede açılır) ve Epic Games Mağazası (yeni sekmede açılır).

OKU  AMD, RDNA 3 grafik hataları raporlarını yalanladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.