Oyun Haberleri

Callisto Protokol Geliştiricileri, Oyun Kredilerinin Dışında Bırakıldıktan Sonra Üzüldü

Callisto Protocol Shocked Face

Kaynaklar, üzerinde çalışan 20 kadar geliştiricinin olduğunu iddia ediyor. Callisto Protokolü çabaları için gerekli krediyi almıyorlar. Süre Callisto Protokolü sayısız ölüm sahnesiyle dünyanın her yerindeki hayranlarını korkutuyor, bu işçiler sadece insanlara bu korkunç korkuyu gerçeğe dönüştürmenin bir parçası olduklarını bildirmeye çalışıyor.


Callisto Protokolü 2 Aralık 2022’de, büyük pazarlama kampanyasının ve hayranlar arasında hatırı sayılır heyecanın ardından geldi. ölü boşluk Oyun Direktörü Glen Schofield’ın beğenilen zihninden yepyeni bir korku IP’sini oynamak için can atan franchise. Bazı, Callisto Protokolü olmasını umdukları bir sonraki büyük korku oyunuydu. Ancak diğerleri için oyun beklentileri karşılamadı. Çevredeki başlıca eleştiriler Callisto Protokolü doğrusallığı, hantal savaş sistemi ve şok edici derecede ani uçurum sonu içerir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Callisto Protokolü Güncellemesi, Oyuncuların Korkunç Ölüm Sahnelerini Atlamasına İzin Veriyor

Aksine Callisto ProtokolüEksiklikleri nedeniyle, yapımı, büyük bir geliştirici ekibinin özverili, tutkulu çalışmasını gerektirdi ve bunlardan bazıları şu anda oyunun son jeneriğine adını yazdırabilmek için mücadele ediyor. Bildirildiğine göre, Strike Distance Studios’un 20 kadar eski çalışanının isimleri, yapımdan önce başka bir yerde iş aradıkları için cezalandırıldı. Callisto Protokolü bitti. Striking Distance’tan isimsiz bir kaynak GamesIndustry.biz’e “Birisi bir mesaj göndermek istedi ve mesaj şuydu: Bir dahaki sefere bize biraz daha sadık olun” dedi.

OKU  MSI, Rus geliştiricisine ödeme yapmamasına rağmen "Afterburner" hız aşırtma uygulamasıyla devam etmeyi planlıyor

callisto protokolü anahtar sanatı

Bu olay, Oyun Direktörü Glen Schofield’ın görünüşte crunch kültürünü kutlayan bir tweet yüzünden kendini kızgın suda bulmasından birkaç ay sonra meydana geldi. Daha sonra sözünü geri alıp tweet için özür dilese de, ardından gelen bir rapor, stüdyonun piyasaya sürülmesine yol açan kriz nöbetleri geçirdiğini ortaya çıkardı. Callisto Protokolü. Striking Distance’tan ayrılan kredilerden adları silinen, reddedilen geliştiricilerden herhangi biri için fazla çalışmanın belirleyici bir faktör olup olmadığı açık değil, ancak iki hikaye, stüdyodaki çalışma koşullarının hoş olmayan bir resmini çiziyor.

Umarım, bu iddialar doğruysa, geliştiricilerin isimleri yamalanacak Callisto ProtokolüGelecekte bir ara krediler. Oyun endüstrisindeki sendikalaşmayı çevreleyen tüm son momentumun yanı sıra Uluslararası Oyun Geliştiricileri Birliği’nin geliştirici akreditasyonunu standartlaştırma niyetini belirttiği için, oyun stüdyoları daha sorumlu tutuldukça ve sorumlu tutuldukça, bu tür hikayeler muhtemelen daha az ve daha az olacak. çalışanlarına etik olmayan muamele.

Callisto Protokolü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: 2022’nin En İyi 10 Korku Oyunu

Kaynak: Oyun Endüstrisi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.