Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Support Studio Artık Guerilla Games ile Çalışıyor

horizon forbidden west mount

Dahil olmak üzere oyunların geliştirilmesini destekleyen Studio Gobo Redfall ve Hogwarts Mirasıgelecek üzerinde çalışmak için Guerilla Games ile ortak olduğunu duyurdu Ufuk projeler. Gerilla Oyunları başarıyı yakaladı Ufuk Sıfır Şafak ve Ufuk Yasak Batı ve Aralık 2022’de birden çok Ufuk projeler şu anda geliştirme aşamasındaydı. Ufuk Guerrilla Games’in yönetebileceğinin ötesine geçmiş gibi görünüyor ve farkı telafi etmek için Studio Gobo var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Studio Gobo, video oyun geliştirme endüstrisinde benzersiz değildir. Her biri farklı yeteneklere ve odaklara sahip çok başarılı birçok destek stüdyosu var. Studio Gobo’nun yeteneği, karakter aksiyon oyunlarına odaklanarak büyük AAA oyunlarının hayata geçirilmesine yardımcı oluyor. Studio Gobo’nun özellikleri büyük olasılıkla ürüne bağlıdır, ancak ortak listesi kendisi için konuşur. Ubisoft, WB Games, Microsoft Game Studios, Bethesda, Disney, Tencent ve şimdi de Sony’nin Guerrilla Games’i geçmişte Studio Gobo ile çalıştı.

İLGİLİ: Horizon Forbidden West Alpha Yapı Sızıntıları

Guerrilla Games, Studio Gobo’nun en son ortağıdır, ancak kesinlikle önemli bir ortaktır. Studio Gobo, Twitter’da artık bir “ortak geliştirme ortağı” olduğunu doğrulayan bir işe alım mesajı yayınladı. Ufuk evren ilerliyor. Proje odaklı önceki çalışmanın aksine, Studio Gobo’nun Guerrilla Games ile ortaklığı çok daha geniş ve belki de uzun vadeli görünüyor.

OKU  Avukat, hapisteki kripto kralının 'ekmek ve su ile geçindiğinden' yakınıyor, yargıç ise durumun böyle olmadığından 'makul derecede emin' olduğunu söylüyor

Duyuru, belirtildiği üzere işe alım amaçlı paylaşılmıştır. Twitter mesajı, Studio Gobo’nun üst düzey oyun programcıları, motor programcıları, çevre sanatçıları ve sistem programcıları gibi pozisyonların listelerini içeren iş sayfasına bir bağlantı paylaştı. Söylemek yeterli, Studio Gobo bazı kilit pozisyonlar için üst düzey yetenekler arıyor. Bununla birlikte, yalnızca sınırlı sayıda rol için işe alması, büyük ölçüde genişlemediğini gösterir.

Studio Gobo’nun tam olarak ne üzerinde çalışacağı elbette bir sır olarak kalıyor. Başka bir solo Aloy macera oyununun yanı sıra çok oyunculu bir kooperatif oyununun da geliştirilmekte olduğuna inanılıyor. söylentiler de var Ufuk Sıfır Şafak Gerilla’nın kendisinin üzerinde çalıştığına inanılmayan remaster. Studio Gobo, bu projelerden herhangi biri üzerinde, tüm bu projeler üzerinde veya tamamen başka bir şey üzerinde çalışıyor olabilir.

hayranları için heyecan verici bir haber. Ufuk ondan daha fazlasını görmek isteyen oyunlar. Studio Gobo, Guerilla Games’in her ne olursa olsun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, yeniden düzenleme, bağlantı noktası veya DLC/genişletme dışında, herhangi bir tam sürümden önce muhtemelen yıllar geçecek. Ufuk devam filmleri veya yan ürünler yayınlandı. Studio Gobo’nun çalışmaları hakkında daha fazlasını duymayı bekleyin. Ufuk zamanında.

DAHA FAZLA: Horizon Forbidden West PC Bağlantı Noktası Daha Sonra Gelmemeli

OKU  Eski bir BioWare RPG'ye yeni ve büyük bir topluluk yaması eklendi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.