Oyun Haberleri

Rent-a-Girlfriend 3. Sezonunda Kazuya’nın Haremi Kalabalıklaşıyor

Kazuya's Harem Gets More Crowded for Season 3 of Rent-a-Girlfriend Mini Yaemori, Kazuya and Mizuhara

Kazuya Kinoshita’nın eli son birkaç sezondur oldukça dolu ama görünüşe göre büyüleyici koleksiyonuyla işi henüz bitmedi çünkü takıma katılmaya hazır başka bir potansiyel talip var. Kız Arkadaş Kiralama rütbeler! Ve Kazuya ile Mizuhara arasında işler her zaman karmaşık olsa da, büyükannesinin ciddi hastalığı, trajedi başlamadan birkaç dakika önce (bu sefer gerçekten) bitmek üzere olan ilişkilerine daha ciddi bir hava kattı.


2. Sezonun duygusal sonu, sonunda paramoresinden uzun zamandır beklenen takdiri alan Kazuya için riskleri artırdı. Ortalığı karıştırmak için başka bir güzel bayanın ortaya çıkması çok kötü, ama bu gizemli Mini tam olarak kim?

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: 2023 İçin Açıklanan Her Yeni Slice of Life Anime (Şimdiye Kadar)


Bloktaki Yeni Çocuk

Kazuya'nın Haremi, Kız Arkadaş Kiralama Mini Yaemori'nin 3. Sezonunda Daha Kalabalıklaşıyor

Neyse ki, Giydirme Sevgilim otaku ve anime’nin el ele gittiğini zaten kanıtladı (bariz bir varsayım, ancak bu sektörde genellikle bir şekilde hafife alınıyor), Mini Yaemori yeni resmi romantik komedi cosplayer’ı olarak Marin’in kaldığı yerden devam etmek için. Bu yeni ek Kız Arkadaş Kiralama oyuncular, Kazuya ve Mizuhara ile aynı apartmanda yaşıyor gibi görünen Nerima Üniversitesi’nde bir öğrenci arkadaşı. Aynı zamanda hevesli bir içerik yaratıcısı ve hevesli bir etkileyicidir ve takma adını kullanarak çeşitli sosyal medya ağlarında herkesin görmesi için cosplay kreasyonlarını sergiliyor. Koronemaru.

İLGİLİ: En İyi Kadın Oyunculara Sahip Anime

Görünüşte, Bayan Mini, yorumlarının ne kadar açık sözlü olabileceğine aldırmadan, aklından geçeni söyleyen biri izlenimi veriyor. Kazuya’nın diğer eşlerinden hiçbiri bu garip yeni gelen hakkında ne yapacaklarını bilmiyor gibi görünüyor, bu da, onlar onu kovarken drama seviyelerinin fırlayacağı (daha da ileri!) anlamına geliyor. Mini seslendirecek i☆Ris’ çok yetenekli JPop yıldızı, Yu Serizawa, ve ilk çıkışını yapması bekleniyor. 2023 Yaz sıralanmak.

Yeni ve Geri Dönen Oyuncular

Kazuya'nın Haremi, Kız Arkadaş Kiralama Mini Yaemori, Mizuhara ve kızlar 3. Sezonunda Kalabalıklaşıyor

Yeni bir karaktere uyum sağlamak, oyunda yapılan tek değişiklik değil. Kız Arkadaş Kiralama bazı perde arkası değişiklikler de devam ettiği için kurulum. Sezon 2’nin yönetmeni Kazuomi Koga, vermek için kenara çekilecek Shin’ya Une parlamak için daha fazla zaman TMS Eğlence Ve Stüdyo Kuyrukluyıldızı üretimi desteklemeye devam edin. Aksi takdirde, Kazuya’nın kaotik aşk hikayesinin karmaşıklıklarını bir kez daha hayata geçirmek için geri dönen ekibin geri kalanı (unutulmaz Seslendirme Sanatçıları dahil) için her şey hazır.

  • Senaryo: Mitsutaka Hirota
  • Karakter Tasarımı: Kanna Hirayama
  • Müzik: HYADAIN
  • Ses Yönetmeni: Hajime Takakuwa
  • Sanat Yönetmeni: Minoru Akiba
  • Renk Anahtarı Sanatçı: Fumiko Ishiguro
  • Görüntü Yönetmeni: Shintaro Sakai
  • Editör Yumiko Nakaba ve daha fazlası.

DAHA: 2022’nin En İyi Shojo Animesi, Dereceli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  The Elder Scrolls 6 'ön üretim' aşamasından çıktı ancak Pete Hines, bunu duymaya başlamamızın 'yıllar' alacağını söylüyor