Oyun Haberleri

Civ 6 yayıncısı, ‘son derece etkileyici’ videoda herhangi bir şehir kurmadan nasıl kazanılacağını buluyor

Civ 6 yayıncısı, 'son derece etkileyici' videoda herhangi bir şehir kurmadan nasıl kazanılacağını buluyor

Bana sorarsanız, avlanmak, toplanmak ve önlenebilir hastalıklardan erken ölmek için tasarlanmış köhne düzenekleriz ve bu toplum saçmalığı, tarıma girdiğimiz anda yokuş aşağı gitmeye başladı. Bozkırlarda ve ovalarda dolaşan genç, dinç ve göçebeyken mi? O günler bizim zafer günlerimizdi. En azından, Civilization 6 “no anlaşma: tahakküm mücadelesini üstlenen boesthius adlı bir yayıncının yakın tarihli bir videosu aracılığıyla onları yeniden yaşayabiliriz. (yeni sekmede açılır)“Kendisine ait herhangi bir şehir kurmadan bir Civ maçı kazanmak.

Benim için bu zaten imkansız ama boesthius üstüne birkaç kural ekleyerek hayatı kendisi için zorlaştırmaya karar verdi. Şehirlere asla yerleşmemenin yanı sıra, AI rakiplerinin her birinden üçten fazla şehir ele geçiremedi ve sivil birimler (inşaatçılar ve tüccarlar gibi) ve kuşatma birimleri (koçbaşı ve kuşatma gibi) dışında herhangi bir birim çıkaramadı. kuleler), yani çete düşman birimlerini hizmetine sokmak zorunda kalacaktı. Ayrıca zombi modunda da oynadı, çünkü hey, neden olmasın?

Ve bununla birlikte, Unifier Qin Shi Huang olarak oynayarak küçük bir Pangea haritasında yarışlara gitti. Yine de Cengiz Han’ı oynamak tematik olarak daha uygun olurdu, çünkü boesthius kısa süre sonra okçular, kılıçlılar ve aç, aç ölümsüzlerden oluşan gezici bir ordunun başı konumuna geldi. Boesthius, Huang’ın Otuz Altı Stratagems yeteneğini, dönüştürülmüş barbarlardan oluşan bir orduyu hızlı bir şekilde toplamak için kullandı ve zombilerini, düşmanlarını çiğneyerek katlanarak daha fazla kendileri üretmeye ayarladı.

Videonun tamamı izlenmeye değer. Boesthius, mücadeleyi kolaymış gibi gösterdi ama aslında değildi; hız, oyun bilgisi ve biraz da şanstan fazlasını gerektiriyordu. Hatta o kadar müthişti ki, resmi Civ 6 YouTube hesabı videonun altına “tamam, yalan söylemeyeceğim, bu son derece etkileyiciydi” yorumunu bile yaparken, yorumların geri kalanı boesthius’un başarısına hayret ve bariz mazoşizmine dehşet. Videonun girişinde, bu meydan okumanın daha da zorlu bir versiyonuna yönelik önceki girişimlerinden birkaçının kliplerini görüyoruz ve bunların tümü şanlı bir zaferden çok rezil bir yenilgiyle sonuçlandı.

İşte burada, görünüşe göre tüm o sinir bozucu ‘şehir kurma’ saçmalıkları olmadan bir sivil toplum oyunu kazanmak tamamen mümkün. İhtiyacınız olan tek şey bir Çin imparatoru, bazı uysal barbarlar, bir hortlak sürüsü ve bir rüya.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Elden Ring Fan Miyazaki'nin Dev Karton Kesimini Yapıyor