Oyun Haberleri

Conor McGregor UFC Video Oyununa Gölge Atıyor

ea sports ufc 3 conor mcgregor

Eski UFC Tüy Siklet ve UFC Hafif Sıklet Şampiyonu Conor McGregor kısa süre önce en son UFC video oyununda bir kaydırma yapmak için Twitter’a gitti. EA Spor UFC 4. Conor McGregor, UFC’de Onur Listesi’ne layık bir kariyere sahip oldu ve özellikle şirket tarihinde aynı anda iki farklı ağırlık sınıfında şampiyonluklar düzenleyen ilk dövüşçü oldu.


McGregor’un abartılı kişiliği ve etkileyici galibiyet rekoru, onu tüm zamanların en büyük UFC savaşçılarından biri olarak sağlamlaştırdı. Octagon’daki başarısı, McGregor’un gerçek bir ana akım yıldız haline gelmesine ve önümüzdeki yıllarda ilk uzun metrajlı filmini yapmaya başlamasına yol açtı. Yol Evi yeniden yapmak ve genellikle yüksek profilli medya görünümleri yapmak. McGregor’un son UFC dövüşü, UFC 264’te Dustin Poirier’e yenildi. Resmi olarak emekli olmadı, ancak ne zaman döneceği belli değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: EA, UFC 5 Üzerinde Çalışmaya Hazırlanıyor Olabilir

McGregor kısa süre önce eski bir tanıtım videosunun görüntüsünü paylaşmak için Twitter’a gitti. EA Spor UFC 2 YouTuber KSI ile yaptığı. Burberry eşarbına dikkat çeken McGregor, erken dönemi övdü. EA Spor UFC’si en yeni yinelemeyi otobüsün altına atarken oyunlar. McGregor’dan bahsediliyor EA Spor UFC 4 “çöp” anlamına gelen “garbaiste” olarak. McGregor’un kapak sporcularından biri olduğunu belirtmekte fayda var. EA Spor UFC 2yani biraz önyargılı olabilir.

OKU  850 $'lık favori oyun monitörümüz OLED'i ultra genişliğe taşımak için mükemmel bir fırsat

McGregor kapak fotoğrafı paylaştı. EA Spor UFC 2 tüm zamanların en ünlü UFC savaşçılarından biri olmaya devam eden Ronda Rousey ile. Rousey, MMA’dan emekli olduğundan beri ev hayatına ve WWE’de rekabet etmeye odaklandı. Rousey şu anda WWE SmackDown Kadınlar Şampiyonu ve WrestleMania ana etkinliğine katılan ilk kadınlardan biriydi, bu yüzden profesyonel güreşte büyük başarılar elde ettiğini söylemek güvenli.

paylaştıktan sonra EA Spor UFC 2 Rousey ile kapak yaparsa, McGregor’un kendisi kapağında yer alırdı. EA Spor UFC 3. bu EA Spor UFC 4 kapak sporcuları Jorge Masvidal ve Israel Adesanya idi. Bu özel oyun 2020’de piyasaya sürüldü ve bu yazının yazıldığı sırada seriye yeni bir giriş duyurulmadı, bu nedenle bir sonraki kapak sporcusunun kim olabileceği konusunda kimsenin tahmini yok.

McGregor’un hakaretine gelince, şunu belirtmekte fayda var. EA Spor UFC 2, 3ve 4 tümü, sırasıyla 77, 78 ve 77 genel derecelendirmeye sahip eleştirmenlerden karşılaştırılabilir incelemelere sahipti. Orijinal EA Spor UFC’si oyun aslında grubun en kötü oy alan oyunuydu.

EA Spor UFC 4 şimdi PS4 ve Xbox One için çıktı.

DAHA: 2023’te Tüm EA Oyunları Kapatılıyor

OKU  Bu sürükleyici simülasyon cehennem de olabilecek bir benzin istasyonunda geçecek

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.