Oyun Haberleri

Razer sonunda devam etti ve ‘oyuncu’ lambaları üretmeye başladı

Dough Spectrum 4K

Bazen şaka amaçlı bazen de değil, RGB’yi hemen hemen her şeye koymasıyla ünlü bir şirket olan Razer, sonunda gitti ve RGB ampulleri yaptı. Sadece ampuller değil, aynı zamanda “Oyuncu Odası” adı verilen tamamen yeni bir ürün kategorisi, “her oyuncunun savaş istasyonunu güçlendirecek şekilde tasarlanmış” Chroma RGB ile güçlendirilmiş ışıklardan oluşan bir koleksiyon.

Razer Aether Lights, RazerCon2023’te duyuruldu ve Aether Lamp ve Aether Lamp Pro, yani çok yönlü aydınlatmaya sahip harika masa lambaları olan bir çift masa lambası sergilendi. Lamp Pro, çok bölgeli aydınlatmaya sahiptir ve aydınlatma sisteminizin geri kalanıyla senkronize olacaktır.

Daha az gösterişli (ve daha ucuz) Aether Lambası, tek bölgeli aydınlatmaya sahip olması ve Pro’nun bazı dokunsal kontrollerinden yoksun olması dışında aslında Pro ile aynıdır.

Ek olarak, Razer’ın yeni Gamer Room mobil uygulaması aracılığıyla özelleştirilebilen Aether ışık şeritlerinin (ve ışık şeridi genişleticisinin) yanı sıra Aether ampullerinin yanı sıra RazorCon2023’te duyurulan geliştirilmiş Razer Synapse’e de sahibiz.

Tüm ışıklar, bağlantı için evrensel akıllı ev standardı olan Matter uyumludur; bu, ışıkların Matter’ın yanı sıra Google Home ve Amazon Alexa ses desteğini destekleyen diğer akıllı ev merkezleriyle çalıştığı anlamına gelir.

Aether Lamp ve Lamp Pro sırasıyla 80 $ ve 130 $ fiyatla satışa sunulacak. Aether ampullerinin ampul başına maliyeti 50 dolardır. Ayak lambası şeridi size 130 $ (ve üç metrelik uzatıcı için 30 $) geri getirecek. Tüm Aether ışıklarının bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Resim


En iyi oyun bilgisayarı: En iyi önceden oluşturulmuş makineler.
En iyi oyun dizüstü bilgisayarı: Mobil oyunlar için harika cihazlar.

OKU  Rocket League ticaret sitesi kurucusu, Epic'in bir kararı onu işsiz bıraktıktan sonra bir daha asla 'başka bir şirketin kararlarına dayalı bir ürün geliştirmeyecek'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.