Oyun Haberleri

Counter-Strike: Global Offensive Tüm Zamanların Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı

cs-go

Counter-Strike: Küresel Saldırı (CS:GİT), stratejik oynanışını ve nabzı hızlandıran çok oyunculu aksiyonu deneyimlemek için giriş yapan bir milyondan fazla eşzamanlı oyuncuyla tüm zamanların oyuncu rekorunu kırarak en iyi çevrimiçi nişancı oyunlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. bu Counter Strike Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan franchise’ın kökleri 1990’ların sonlarına kadar uzanıyor. Serideki ilk oyun, Counter Strikebaşlangıçta popüler birinci şahıs nişancı oyunu için bir modifikasyondu Yarı ömür.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yıllar geçtikçe, franchise, aşağıdakiler gibi birden çok sürümün piyasaya sürülmesiyle çeşitli güncellemeler ve iyileştirmelerden geçti: Counter-Strike: Koşul Sıfır, Counter Strike kaynağıVe Counter-Strike: Küresel Saldırı. Her yeni sürüm, serinin olağanüstü başarısını artırdı ve rekabetçi oyun ortamının son derece saygın ve ayrılmaz bir parçası olarak statüsünü pekiştirdi. Ancak, bu sürümler arasında 2012 lansmanı Counter-Strike: Küresel Saldırı 11 yılı aşkın bir süre sonra bile kararlılığını koruyan devasa oyuncu topluluğunun kanıtladığı gibi, en başarılısı olduğunu kanıtladı.

İLGİLİ: Twitch Yayıncısı CS:GO Oynarken Öfkelendi ve Sandalyeden Düştü

İçinde CS:GİT, iki takım, Teröristler ve Terörle Mücadele, engellerle ve stratejik konumlarla dolu haritalarda manevra yaparken çeşitli silah ve taktikler kullanarak hedefleri tamamlamak veya rakip takımı ortadan kaldırmak amacıyla çeşitli oyun modlarında rekabet eder. 11 Şubat 2023’te, CS:GİT PCGamer’a göre, aynı anda oyunda 1.320.219 oyuncuyla yeni bir eşzamanlı oyuncu zirvesine ulaştı ve yaklaşık üç yıl önce belirlenen 1.308.963 oyuncuyla önceki rekorunu kırdı.

OKU  Suikoden HD Remaster Yeni Oynanış Kliplerini Gösteriyor

CS:GO haritası de_nuke

İnsanların dikkatini çekmek için yarışan çok sayıda oyun ve diğer eğlence biçimlerinin olduğu bir çağda, oyunların uzun ömürlülüğü ve sürekli popülaritesi Counter-Strike: Küresel Saldırı bu, oyunun istisnai çekiciliğini ve oyuncu tabanını yıllardır meşgul eden ve yatırım yapan benzersiz niteliklerini sergileyen dikkate değer bir başarıdır. Başarısı CS:GİT oyuncuların hedefleri tamamlamak veya rakip takımı yenmek için birlikte çalışması gereken yoğun ve rekabetçi oynanışına bağlanabilir. Oyunun yüksek basınçlı ve yüksek riskli doğası, inanılmaz derecede heyecan verici bir deneyim yaratır.

Oyuncu tabanının ve aktif topluluğunun büyüklüğü CS:GİT bağımlılığını daha da artırıyor. Dünyanın her yerinden bu kadar çok oyuncuyla, her zaman oynayacak birileri vardır ve oyunun sosyal yönü, oyunun kendisi kadar ilgi çekicidir. Nihayetinde, oyuncuları geri dönmeye iten şey nedir? CS:GİT her maç bir oyuncu olarak öğrenmek ve gelişmek için bir şans sunduğundan, becerilerini sürekli geliştirme arzusudur.

Counter-Strike: Küresel Saldırı 2012 yılında PC için çıkmıştır.

DAHA: Xbox Game Pass’teki En İyi FPS Oyunları

Kaynak: PCgamer

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.