Oyun Haberleri

Steam Desteleri şu anda %10 indirimle satışta

Steam Desteleri şu anda %10 indirimle satışta

Steam Deck’in lansmanından bu yana bir yıl geçti (yeni sekmede açılır) (buradaki incelememize bakın (yeni sekmede açılır)) ve Valve, Steam Bahar İndirimi sırasında avuçiçi oyun sisteminde %10’luk şaşırtıcı bir indirimle bu olayı kutluyor. (yeni sekmede açılır)daha yeni başladı.

Steam Deck’in her modeli indirimden yararlanıyor ve Valve, satışın İngiltere ve Asya’nın bazı bölgelerini içeren “tüm nakliye bölgeleri için geçerli olduğunu” söylüyor. ABD’de, %10’luk indirim, 1-2 haftalık beklenen teslim tarihi ile 512 GB sürümde 65 ABD doları tasarruf sağlar. Şimdilik, stokta bol miktarda var gibi görünüyor.

Valve tarafından yayınlanan yukarıdaki video, ayarlanabilir ekran yenileme hızları, uzaktan oynatma ve daha iyi hayran yönetimi gibi geçtiğimiz yıl Steam Deck’e eklenen çeşitli yaşam kalitesi güncellemelerinden bazılarını vurgulamaktadır. Oh, ve sonunda 90 dolara resmi bir yerleştirme istasyonu çıkardılar. (yeni sekmede açılır)

Valve ayrıca bugün özel Steam Deck başlangıç ​​filmleri için resmi destek ekledi. Güncelleme, Valve tarafından önceden yüklenmiş 20 başlangıç ​​filmi içeriyor, ancak artık özel açılış ekranınızı yüklemek daha kolay. (yeni sekmede açılır)

Valve’ın duyuru gönderisine göre (yeni sekmede açılır)23 Mart’ta sona erecek olan Steam Destesi indirimi tüm Steam Bahar İndirimi boyunca devam edecek, bu nedenle bir Steam Destesi satın almak için doğru zamanı seçtiyseniz, bu doğru an olabilir. Biriktirdiğiniz parayı bazı aksesuarlar almak için kullanabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) süslü bir kapak gibi veya 2023 Steam Bahar İndirimi’nde şimdiye kadar gördüğümüz en iyi oyun fırsatlarından yararlanmak için.

Valve’ın Steam Deck’i satışa sunmasının, pek çok kişinin istediği gibi, avuçiçi cihazın yeni bir OLED versiyonu için yer açtığının bir işareti olduğunu umuyorsanız, muhtemelen durum bu değildir: Wes geçenlerde Valve ile konuştu. (yeni sekmede açılır) bu kadar artımlı bir ekran güncellemesinin neden olası olmadığı hakkında.

(yeni sekmede açılır)

Steam Deck incelemesi: kararımız
Steam Destesi kullanılabilirliği: nasıl alınır
Buhar Destesi pil ömrü: gerçek pil ömrü
Steam Destesi ne kadar gürültülü? Ne dersiniz?
Öykünme rüya makinesi: Nihai emülatör
En iyi bütçeli oyun bilgisayarı: Fiyat noktası kahramanı

OKU  Geleneği bozan Activision, yakında Call of Duty beceri tabanlı eşleştirme hakkında konuşmaya başlayacağını söylüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.