Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Modu, V’nin Apartman Binasını Büyük Ölçüde Genişletiyor

Cyberpunk-2077-Megabuilding-H10-Expanded-Mod-Screenshot3

yeni Siberpunk 2077 mod, V’nin ilk dairesi olan Megabuilding H10’u barındıran üst yapının kapsamlı bir şekilde yenilenmesini sunuyor. CD Projekt Red’in en son amiral gemisi, keşif için fırsatlar sağlama konusunda kesinlikle eksik olmasa da, mod geliştiriciler, alıştıkları gibi, bu devasa sanal alanı daha da geliştirmeyi üstlendiler.


Buna rağmen Siberpunk 2077 gibi oyunlar kadar kapsamlı bir modlama araçları seti sağlamaz. Yaşlı Parşömenler ve Araları açılmak do, oyun hala bazı yönlerini yavaş ama kesin bir şekilde geliştiren tüm bir topluluğun değerindeki mod yapımcılarını eğlendirmeyi başardı. Night City’nin kendisi oyunun son derece önemli bir yönü olarak sunulduğu için, insanların onu olduğundan daha sürükleyici hale getirmek için daha fazla zaman ve çaba harcadıklarını görmek şaşırtıcı değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Genişlemesi, Diğer Tüm CD Projekt Red DLC’lerinden Daha Büyük Bütçeye Sahip

diğer bazı iken Siberpunk 2077 modlar, V’nin canlarının istediği gibi keşfetmesi için tamamen yeni alanlar ekledi, diğerleri bunun yerine oyunun mevcut bazı yerel ayarlarında yeniden çalışmayı ve iyileştirmeyi seçti. Modder Krat0es, halihazırda çok önemli oyun içi alanları yeniden işleyen ve bunlara ek karmaşıklık katmanları ekleyen etkileyici bir mod seçimine sahiptir. Krat0es’in Megabuilding H10 Expanded’ı, özellikle, birden fazla yeni kat, koridor ve oyuncuların incelemeleri için gerçek bir iniş pisti ekleyerek V’nin ilk apartman binasını vakit geçirmek için çok daha ilginç bir yer haline getiriyor.

OKU  Twitter'da gotik çocuklar ve pastel sevenler arasında Sims 4 savaşı çıktı

Krat0es daha önce bir Siberpunk 2077 Afterlife kulübünün yanı sıra Dewdrop Inn’i geliştiren mod. Benzer şekilde, Mega Buildings H6 ve H8 için kapsamlı bir geliştirme paketi sunarak oyunculara bu konumların her birini keşfetmeleri için daha fazla neden sağladılar. Elbette, Krat0es’in genişleme modları koleksiyonunu kurmakla ilgilenen oyuncuların, aksi takdirde eklenen etkileşimler çalışmayacağından, önce Cyber ​​Engine Tweaks ön koşullarını yüklemeleri gerektiğini belirtmekte fayda var.

devamı ile Siberpunk 2077 resmi olarak duyuruldu, CDPR’nin franchise’ı bir sonraki adımda nereye götüreceğini görmek ilginç olacak. Tüm hatalarına rağmen, stüdyonun bilimkurguya ilk girişi oldukça iyi sonuç verdi ve onu destekleyen gelişen bir modlama topluluğu ve yolda büyük bir genişleme ile, oyunun sadece gideceği kesin gibi görünüyor. önümüzdeki birkaç ay içinde daha iyi.

İlkiyle geriye bakmak da ilginç Siberpunk 2077 fragman şimdi on yıldan biraz daha eski. Oyun, oldukça çalkantılı bir geliştirme döngüsünden geçti ve bu, teaser fragmanında ima edilen bazı konuların nihai üründe neredeyse tamamen ortadan kaldırılacağı anlamına geliyordu. Devam filmi, filmin benzersiz atmosferini tekrarlamasa bile. 2077‘in ilk fragmanı, özellikle azimli bir mod geliştiricisinin bunu yapması mümkündür.

Siberpunk 2077 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Cyberpunk 2077 Devam Filmi Neden Cyberpsychosis’i Daha Fazla Keşfetmeli?

Kaynak: Nexus Modları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.