Oyun Haberleri

GOG bu sevimli küçük ada macera oyununu ücretsiz veriyor

Two birds near a house

Bana teşekkür etmene gerek yok ama hafta sonu planlarını hallettim. cennet parkı, 2021’den kalma büyüleyici, rahat ve sevimli küçük ada macera oyunu artık GOG’da ücretsiz. 23 Ocak 06:00 PST / 14:00 UTC’de süre dolmadan önce onu talep edin ve sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Ve yapman gerektiğini iddia et. Birkaç yıl önce Haven Park’ı oynadım ve renkli dünyasına, eğlenceli karakter kadrosuna ve büyükannesinin eskiden koştuğu adadaki kamp yerlerini devralan yardımsever küçük bir kuş olan Flint olarak üstlendiğiniz tüm görevlere aşık oldum.

Ada çok büyük değil ama güzel ve çeşitli, karla kaplı dağlar, yemyeşil küçük ormanlar, dalgalanan şelaleler ve kelebeklerle dolu çayırlar. Yıkılan kamp alanlarını onarmak için ahşap ve metal toplarken ve çadır, salıncak ve elektrik direği gibi yeni nesneler yerleştirirken yapacak çok şey var. Yeri tamir etmeye ve temizlemeye başladığınızda, huzurlu ada kaçışının tadını çıkarmak için yeni hayvan ziyaretçiler gelmeye başlayacak.

Yeni ziyaretçiler ayrıca size ara sıra oynamanız için görev veya oyun verecektir. Küçük bir adam saklambaç oynamak istedi ve sonunda onun saklandığı yeri bulana kadar araştırmak için çok zaman harcadım. Bir diğeri sizi bir trivia oyununa davet edecek ve ucubelerden biri, dağın kralı olabilmesi için ona bir taç bulmanızı istiyor. Görevler eğlencelidir ve bazen çok az beklenmedik dönemeçler vardır ve size çitleri onarmak ve kamp alanlarını onarmak için malzeme toplamanın yanı sıra yapacak daha çok şey verir. Siz adayı düzeltmede ilerleme kaydettikçe, büyükannenizin ve onun adada geçirdiği zamanın hikayesi de onunla birlikte ilerleyecek.

Çok uzun bir oyun değil—Steam geçmişime göre her şeyi tamamlamam yaklaşık altı saatimi aldı. Ama iyi harcanan zamandı ve bu hafta sonu kendim bile tekrar oynayabilirim. GOG’a git (yeni sekmede açılır) zaman dolmadan önce Haven Park’ı ücretsiz olarak kapmak için.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hayır, sorun değil: Starfield'ın şehir haritaları aynen böyle görünüyor